Моя нижня частина спини і нижньої частини живота постраждали

Біль у нижній частині спини є відносно поширеним, однак у поєднанні з біль у нижній частині живота це може свідчити про серйозне захворювання. Якщо біль не зникає, коли ви змінюєте позиції або приймаєте болезаспокійливу дію, це, ймовірно, досить серйозне, щоб гарантувати негайну медичну допомогу. Якщо у вас виникли сумніви, зателефонуйте до свого лікаря за порадою.

Камені в нирках

Камені в нирках – це клітини кристалічного речовини, які збираються в сечовивідних шляхах. Відповідно до Національного клірингового центру з проблем нирок та урологічних захворювань, багато каменів у нирках є достатньо малими, щоб пройти без попередження. Проте більші камені можуть викликати різкий біль у спині, боці та нижній частині живота. Біль, як правило, триває, коли ваше тіло намагається перемістити камінь через вузьку трубку, яку називають сечоводом у ваш сечовий міхур. Більшість каменів у нирках не потребують операції. Ваш лікар може порадити вам пити до трьох квартів води на день, щоб допомогти пройти камінь.

Аневризма черевної аорти

MyClevelandClinic.org зазначає, що постійні болі в спині, животі та паху можуть бути пов’язані з аневризмою черевної порожнини. Аорта – це велика кровоносна судина, що проходить від вашого серця до живота. Іноді кров може призвести до слабкого розтину аорти, як роздутий балон. Аневризма або розширений відділ аорти викликає біль, якщо вона продовжує зростати. Ваш лікар повинен буде визначити аневризму за допомогою ультразвуку, КТ або МРТ, лікування зазвичай включає операцію.

Кіст яєчників

Жінки, що відчувають болі або набряки живота в поєднанні з болем у нижній частині спини або стегна, повинні попросити своїх лікарів про кісти яєчників. Національний жіночий інформаційний центр охорони здоров’я пояснює, що кіста є мішком, який заповнюється рідиною. Вони можуть утворюватися на поверхні або всередині ваших яєчників. Хоча багато кісти нешкідливі, інші – такі як дермоїдні кісти або цистаденоми – можуть викликати біль. Ваш лікар може ідентифікувати кісти, використовуючи ультразвук або звичайний тазовий іспит. Болісні кісти можуть бути хірургічними видаленнями.

Запальні захворювання таза

Ще одне захворювання, що вражає жінок, ПІД або запальних захворювань таза, може викликати біль у нижній частині живота та біль у нижній частині спини. Відповідно до Центру здоров’я молодих жінок в Бостонській дитячій лікарні, PID – це бактеріальна інфекція, що впливає на шийку матки, яка часто поширюється вгору до матки, яєчників та маткових труб. Це, як правило, викликається статевими захворюваннями, такими як гонорея чи хламідіоз, хоча це також може статися після операції або аборту. Ваш лікар призначить антибіотики, щоб очистити інфекцію та відслідковувати вас, як рубці, які можуть вплинути на вашу фертильність.

УВАГА

Деякі з цих умов вимагають негайної медичної допомоги. Наприклад, якщо аневризма аорти розривається, то, швидше за все, вийдеш у шок, а внутрішня кровотеча повинна бути припинена негайно. Цисти яєчників іноді можуть заразитися, викликаючи запаморочення, лихоманку та блювоту. Моніторинг ваших симптомів ретельно навіть після того, як ви отримаєте діагноз. Якщо ви відчуваєте раптову зміну або більш сильний біль, зверніться до свого лікаря негайно.