Зміцнення зв’язок шиї

Як повідомляє Університет штату Іллінойс в Центрі охорони здоров’я МакКінлі Урбана-Шампейн, біль у шиї є загальною скаргою, більш ніж 50 відсотків людей скаржаться на біль у шиї протягом року. Зв’язки прикріплюють кістку до кісток, розтягування зв’язків занадто далеко або зривання їх викликає біль. Зміцнення зв’язок може зменшити ризик пошкодження шиї. Попросіть свого лікаря перед початком будь-якої терапії, призначеної для зміцнення зв’язків шиї.

Вправи

Найпростішим способом зміцнення зв’язків шиї є вправи з шиї, але це може не спрацювати при сильних сучках зв’язків або зв’язках, які стали розтягнуті або розтягнуті за межами їх нормальних обмежень. Якщо у вас є легкий розтягнення, вправи можуть допомогти зміцнити зв’язок, як тільки він зцілить. Зареєстрована медсестра Мішель Фейнштейн пропонує кілька розтягувань та зміцнення вправ на її веб-сайті Wholistic Health Works. Покладіть підборіддя до сундуку і тримайте його на 10 секунд. Поверніть головою вліво, а потім вправо, тримаючи знову 10 секунд. Повторіть 10 разів для кожної вправи. Якщо ваша шия болить, зупиніться.

Фізіотерапія

Фізична терапія під керівництвом навчених терапевтів може допомогти зміцнити ослаблені зв’язки. Фізіотерапевти можуть призначати вправи або працювати з обладнанням, щоб зміцнити зв’язки для запобігання травм або відновлення пошкодженої тканини. Робіть лише стільки, скільки призначає ваш терапевт, а поспішаючи з цим процесом може призвести до подальшого травмування.

Пролотерапія

Ін’єкції у пошкоджену ділянку можуть допомогти зцілити тканину. У лікуванні, що називається пролотерапія, ваш лікар вводить дратівні речовини в зв’язок. Роздратування викликає запалення, яке допомагає зцілити ділянку, збільшуючи кровообіг і білі кров’яні тільця. Протягом перших двох тижнів білі кров’яні клітини, які називаються фібробластами, мігрують до області і починають будувати нові колагенові волокна. Протягом наступних трьох-шести тижнів колагенові волокна ремонтуються і затягують розтягнуті та пошкоджені зв’язки, зміцнюючи їх.

Хірургія

У деяких випадках операція може бути єдиним способом зміцнення сильно пошкоджених або розірваних зв’язок. Якщо у вас сильна сльоза в зв’язці, вона може не загоїтись без операції. Ваш лікар, можливо, запропонує альтернативи, перш ніж вдаватися до операції.