Дієта з нічним зміщенням

Багато працівників лікарень, працівників фабрики, охоронців і навіть білогвардійських співробітників просто починають робочі дні, коли інші люди лягають спати. У нічній зміні порушуються норми харчування та сну. Щоб уникнути збільшення маси тіла, проблеми з травленням, безсоння та підвищений ризик захворювання, переконайтесь, що дієта в нічному зрушеннях зменшує кількість оброблених та жирних продуктів, підкреслює, що вибір їжі є сніданком та обмежує кофеїн.

Час для вечері

Замість того, щоб чекати, доки ви не почнете працювати над нічним переїздом, щоб з’їсти свою найбільшу їжу в день, обідайте добре, перш ніж повідомляти про вашу роботу. Це дасть вам енергію, щоб ефективно виконувати свою роботу, і буде менш руйнівним до вашого регулярного графіку. Група лікарів-дієтологів Канади рекомендує їсти близько 6:00 ранку. Якщо ви працюєте вночі. Таким чином, ви можете насолоджуватися поживною їжею з вашою сім’єю замість смаженої або жирної кав’ярні тарифу, і ви будете уникати проблеми з травленням, такі як печія та запор, які можуть відбутися, коли ви їсте важку їжу пізно ввечері.

Нічний вибір обіду

Якщо ви будете чекати, поки ви на роботі обідати, зробіть ваші калорії на рахунку. Виберіть легкий білок, як птицю, тунець або боби, цільні зерна та овочі, наповнені волокном для стійкої енергії, щоб допомогти вам живитися за допомогою вашої зрушення. Але що, якщо ваша їдальня пропонує менш ніж поживний тариф, або вам доведеться покладатися на швидке харчування для вашого харчування? Подумайте, як це зробити, особливо якщо на вашому робочому місці є мікрохвильова піч та холодильник. Наприклад, складайте бутерброд з індички на хліб з цільно-пшеничного хліба, а також коричневий рисовий салат з курячою грудкою або тофу, рубані овочі або ситний овочевий суп з бобів.

Закуски для працівників переміщення

Якщо ви не є працівником ER або працівником складальної лінії, нічна зміна може знітись нудно, і ви можете звернутися до закусок, щоб час проходив швидше. Насправді, закусочні поведінки, як правило, збільшуються серед працівників нічного зміщення, згідно статті, опублікованої в “Спортивній медицині” у 2008 році. Запаси здорових, білкових та багатих на волокна, щоб заповнити вас, щоб ви могли обійти цукристу і солону вартість проїзду У багатьох торговельних автоматах на робочому місці. Принесіть нежирний грецький йогурт та купу мигдалю, гумусу та моркви, стручкового сиру з шматочком свіжих фруктів або горіхового масла з цільнозерновими крекеринами та скибочками яблук.

Зволожуючі напої

Пити багато рідини в нічній зміні допомагає вам залишатися гідратованим, щоб ви залишилися насторожі. Поглинайте воду, трав’яні чаї та солі з низьким вмістом натрію, щоб запобігти зневодненню. Кофеїн в каві дасть вам прискорювач, який виганяє безглуздість, але це може викликати судороги. Крім того, кофеїн може залишатися у вашій системі на строк до восьми годин, що призводить до порушення сну після зсуву. Обмежуйте кофеїн до 400 міліграмів на добу – не більше чотирьох маленьких чашок – і дотримуйтесь некафеїнового напою протягом чотирьох годин після снідання, повідомляє веб-сайт Дієтологи Канади.