Природні домашні засоби для печії

Ніщо не руйнує хорошу їжу, як би випалення печії. Це незручне пекуче відчуття в грудях походить від зворотного потоку вмісту шлунка у вашу продовольчу трубу. Це трапляється тоді, коли м’язовий кільце, що звичайно тримає їжу у животі, не вдається. Часто печія є звичайною, і прості домашні засоби можуть полегшити ваш дискомфорт. Зниження тиску на шлунок, уникнення речей, які викликають або погіршують симптоми, і застосування природного засобу, – це один із варіантів для зняття печії.

Зупинити стиснути

Ваш шлунок тягнеться, коли він наповнює їжу та напої. Однак, якщо переповнений, внутрішній тиск може призвести до переповнення м’язового кільця, яке зберігає їжу у вашому животі, і може призвести до печії. У цих випадках заходи, які знижують тиск у шлунку, можуть полегшити симптоми печії. Можна допомогти звільнити міцне одяг або змінити на щось більш комфортне. Постійна, а не сидяча або лежачи також зменшує тиск шлунку. Прогулянка може допомогти, стимулюючи рух їжі з вашого шлунку в кишечник. Згинання або сильний вплив може посилити ваші симптоми.

Дивись, як їсте

Зміна способу харчування може пройти довгий шлях зменшення частоти печії. Харчування меншого розміру їжі допомагає уникнути переповнення шлунку, і може допомогти вам втратити кілька фунтів, що може зменшити напади печії, якщо у вас надмірна вага. Вживання їжі повільно, а не гуляння їжі зменшує кількість проковтнутого повітря у вашому животі, тим самим обмежуючи тиск у вашому животі. На додаток до кількох інших шкідливих ефектів, куріння сприяє печії, і це те, що ви напевно хочете уникнути.

Дивись, що ти їсте

Те, що ви їсте, може бути фактором печії, оскільки певні продукти харчування та напої можуть викликати або загострити симптоми. Пряні, кислуваті або високо жирні продукти є звичайними правопорушниками. Напої повинні стежити за включенням газованих напоїв, кави, спирту та цитрусових соків. Не потрібно усунути всі потенційні продукти тригера. Просто обмежте споживання тих, що є проблематичними для вас. Зберігання журналу продуктів харчування допоможе вам визначити, які продукти зазвичай викликають епізоди печії.

Розглянемо натуральний продукт

Деякі натуральні продукти можуть допомогти зняти печію. Природні антациди, які є органічними, без консервантів та без глютену, доступні в спеціалізованих магазинах і можуть забезпечити швидке полегшення печії шляхом нейтралізації шлункової кислоти. Сода для випічки має такий самий ефект, але може бути потенційно небезпечною – так, поговоріть зі своїм лікарем перед використанням. Пектин, тип фруктового волокна, може покривати продовольчу трубку та полегшити симптоми печії, хоча це і не було доведено в ході досліджень. Оцет яблучного сидру – це ще один загальноприйнятий препарат для печії, який не був протестований у дослідженнях, але деякі люди вважають це корисним. Два невеликих дослідження виявили, що добові дози d-лімонена – речовини, знайдені в цитрусових маслах, можуть знизити частоту симптомів печії, згідно з вереснем 2007 р. Статтею “Альтернативна медицина”.

Шукайте медичну допомогу

Часто печія, як правило, нічого не турбує. Поговоріть зі своїм лікарем, однак, якщо ви часто відчуваєте печію, щоб переконатися, що не існує основної медичної проблеми. Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо ви відчуваєте біль у сухому силі, супроводжуючись надмірним потовиділенням, задишкою, запамороченням або непритомністю, оскільки ці симптоми можуть сигналізувати про серцевий напад.