Природа долини овес n медового харчування

Природа Valley почалася як злак, вироблений General Mills в 1973 році, але це швидко пішли гранола бар в 1975 році. Сьогодні ви можете знайти ряд різних типів Nature Valley Granola барів: хрусткі, жувальні, солодкі або солоні. Природа Valley Oats ‘N Медний бар – це хрусткий сорт, який має низький вміст насичених жирів і джерело волокна і заліза, але це також мало калорій.

Високоенергетична густа їжа

Два природа Valley Oats ‘n Honey bars – пропонований порційний розмір – 42 грами і містить 190 калорій. Це означає, що одна порція банки granola містить 4,5 калорій на грам, що робить його густою їжею. Це їжа, що має високу калорійність у порівнянні з його масою. Як повідомляють Британське харчування, люди зазвичай їдять приблизно однакову кількість їжі кожен день, незалежно від калорій. Високоенергетично-щільні продукти харчування не є наповненням низькоенергетичними продуктами, а якщо ви їсте забагато енергії з високим рівнем енергії, то ви можете отримати більше калорій, ніж ви збираєтеся споживати.

Вуглеводи, цукор та волокна

Один сервіз Природних дощів Oats ‘n Medoney granola bars містить 29 грамів вуглеводів, 12 грамів цукру та 2 грами волокна. Незважаючи на те, що батончики граноли є джерелом цільного зерна та клітковини, вони не є дуже хорошим джерелом. За даними Гарвардської медичної школи, цільне зерно повинно містити 1 грам волокна на кожні 10 грамів вуглеводів. Цей Granola бар Nature Valley містить всього понад півграму волокна на 10 грамів вуглеводів.

Пінча білка

Два природа Valley Oat ‘n Medoney гранола барів містять 4 грами білка. Скільки білка, який потрібно їсти щодня, залежить від вашого віку та статі. Взагалі дорослі жінки потребують 46 грамів на день, а чоловіки – 56 грамів на день. Бруски не є значним джерелом протеїну, але більшість американців отримують більш ніж достатньо протеїну в їх раціоні, відповідно до Центрів контролю та профілактики захворювань.

Джерело жиру

Батончики граноли є джерелом жиру, з невеликою кількістю насиченого жиру і без транс-жиру. Два бари містять 6 г загального жиру та 0,5 г насиченого жиру. Більші витрати жирів, насичених жирів і транс-жирів пов’язані з більш високими показниками захворювань серця. Відповідно до Дієтичних рекомендацій для американців-2010, ви повинні обмежити загальне споживання жирів до 20-35% калорій, і ви повинні обмежити насичений жир менше 10% калорій. Рекомендації рекомендують максимально обмежувати споживання транс-жиру.

Натрій

Одна порція овесної дошки “Натуральна овачка” містить 70 міліграмів натрію. Отримання занадто багато натрію у вашому раціоні підвищує ризик розвитку високого кров’яного тиску. Щоб поліпшити здоров’я, обмежуйте щоденне споживання менш як 2300 міліграм на день.

Бар гранола не є значним джерелом будь-яких вітамінів або мінералів, але містить невелику кількість заліза менш ніж 1 міліграма. Одна служба обслуговує 4 відсотки щоденних потреб в лікарських засобах для жінок. Залізо є живильним речовиною для жінок дітородного віку та дівчат-підлітків. Залізо важливе, тому що це допомагає зробити білки, які несуть і зберігають кисень у вашому тілі. Неможливо отримати достатньо заліза у вашому раціоні може призвести до анемії.

Дотик заліза