Ліки, які допомагають з нервовим болем

Біль нервів викликано розладами, які пошкоджують або порушують роботу нервів, які дозволяють сприймати відчуття. Ліки, які використовуються для лікування біль нервів, залежать від основної причини. Наприклад, нервові болі внаслідок діабету або тривалої болі при черешні можуть лікувати місцевому лікувальному препарату або антидепресантом або протизапальним препаратом. Болі в нервовій тканині, пов’язані з патологією нервової функції або тиском на нерв, наприклад, з грижеподібним диском, можуть покращуватися при ін’єкції іншого типу ліків.

Тематичні ліки

Застосування ліків до зони дискомфорту іноді забезпечує тимчасове полегшення нервових болів. Ліпокаїн, що містить оніміння, доступний у вигляді крему, гелю, спрею або патча. Хоча лідокаїн добре працює для деяких людей, він повинен бути повторно застосований протягом дня, і патч можна носити лише 12 годин на день. Інший варіант – капсаїцин, похідне від перець чилі. Згідно з статтею лютого 2013 р., Опублікованою в “Кокранівській базі систематичних оглядів”, застосуванню патча капсаїцину високої дози, рецепта капсаїцину (Qutenza), виявляється найефективнішим при лікуванні таких станів, як нервові болі, пов’язані з черепицею та вірусом імунодефіциту людини або ВІЛ. Лікування капсаїцинового патча ефективне приблизно протягом 12 тижнів. Проте, застосування патча капсаїцину зазвичай викликає інтенсивне горіння і вимагає попередньої обробки з онімінням ліків.

Антидепресанти

Антидепресанти, що приймаються щодня, можуть бути ефективними для лікування нервових болів у деяких людей. Вважається, що вони працюють шляхом зміни способу зв’язку нервових клітин. Дулоксетин (Cymbalta) був ефективним при лікуванні болю у діабетичних нервах, відповідно до огляду січня 2014 року, опублікованого в “Кокранівській базі систематичних оглядів”. Амітриптилін (Елавіл) – це ще один антидепресант, який застосовують для різних видів нервових болів. Якщо людина не отримує полегшення від одного антидепресантського препарату, можливо, що інший відповідний лікарський засіб може бути ефективним.

Антистатичні препарати

Лікарські протизапальні засоби або протисудомні препарати також працюють шляхом зміни способу зв’язку нервових клітин. Як і антидепресанти, їх потрібно вживати щодня, щоб вони були ефективними. Багато антизубних препаратів було пробувано для лікування нервових болів. Ліки габапентин (нейронтин) і прегабалін (Lyrica), як видається, найбільш успішні при лікуванні болю і болю у діабетичних нервах за допомогою черепиці, згідно з оглядом листопада 2013 року, опублікованим у “Кокранівській базі систематичних оглядів”. Лікарі іноді призначають протизапальну терапію антидепресантом для людей, які не відчувають знеболення з використанням будь-якого типу наркотиків.

Інші терапії

Іноді застосовують лікарські препарати для лікування опіоїду, такі як трамадол (Ultram) та оксикодон (Oxycontin), якщо інші ліки не вдається. Проте оксикодон носить ризик залежності, а огляди в червні 2014 року в “Кокранівській базі систематичних оглядів” не виявили, що це допомогло людям з діабетичним нервовим болем або білінгом. Біль нервів, викликаний роздратуванням нервів – як у умовах, званих невралгіями – іноді лікується шляхом ін’єкції онімільного лідокаїну в тканину безпосередньо навколо уражених нервів. Подібним чином лікарі іноді вводять лідокаїн разом із препаратом для зменшення запалення для лікування болю в спині, викликаного грижеподібним диском, який стискає нерв. Проте в липневому огляді 2008 року в “Кокранівській базі систематичних оглядів” не знайдено доказів певної користі при зменшенні болю пацієнтів при проведенні цього лікування.