Біль під час ноги

Піднімання ноги – це один з найефективніших вправ, який націлює ваш абс знизу. Навчання є достатньо змінним, щоб відповідати будь-якому рівню фітнес, і більшість варіантів вимагають мінімального обладнання. Якщо у вас є біль під час вашої ноги, ви можете використовувати неправильну форму або занадто важкі варіанти. Якщо біль настає після вправ, це може бути результатом травми.

Типовий підйом ноги виконується на плоскої площині, або підлозі, або лаві. Лежи на спині і випрями ноги. Зберігаючи свої ноги разом, підніміть їх з підлоги, поки вони не перпендикулярно вашому тілу, понизьте їх назад і повторіть. Щоб зробити це важчим, виконайте вправ на наклонній лаві. Щоб зробити це ще важчим, виконуйте підтягування ноги під час підвішування з висувної панелі. Якщо стандартна версія занадто складна, злегка згинаючи ніжки, можна зробити це трохи легше.

Якщо у вас виникає біль у нижній частині спини під час підйому ноги, ви, напевно, не підтримуєте правильну спину. Спробуйте прикріпити руки нижче нижньої частини спини до підтримки під час виконання вправи. Інший підхід полягає в тому, щоб розпочати фізичне навантаження вашими ногами прямо в повітрі, а потім опустити їх лише до того місця, де ваша нижня частина спини починає підніматися з землі. Ця техніка дозволяє вам знайти правильний діапазон рухів, щоб ви могли працювати в межах, не посилюючи нижню частину спини.

Стрибок прямо в складне заняття, яке ваше тіло не готові, може спричинити біль у роботі з м’язом, а також всі м’язи, які підтримують рух. У разі підйому ноги, якщо у вас є біль у вашому абс, нижній частині спини, згиначій кістці, квадрациди та обкови, відстаньте трошки. Якщо ви використовуєте ваги щиколотки, зніміть їх. Якщо ви виконуєте вішаючу версію, спробуйте версію нахилу. Якщо навіть робити вправу на плоскому літаку надає вам біль, спробуйте згинати коліна. Ви повинні відчувати стійкість під час руху, але біль – це сигнал, що пошкодження відбувається, і ви повинні полегшити навантаження.

Якщо знеболювальні без рецепта, відпочинок і лід не знімають біль, або якщо вони погіршуються, зверніться за медичною допомогою. Якщо болі в спині з’являються з лихоманкою, ознобом або незрозумілою втратою ваги, це може бути симптомом серйозного стану, не пов’язаного з фізичними вправами, тому негайно зверніться до свого лікаря.

Методи підняття ноги

Недостатня підтримка зворотного зв’язку

Занадто багато, занадто скоро

Коли побачити лікаря