Судоми шлунку та фруктовий сік

Мільйони американців насолоджуються фруктами щодня, але для деяких людей, які їдять певні фрукти або пити фруктовий сік, можуть викликати судоми шлунку та інші неприємні симптоми. Спазми в шлунку можуть бути ознакою хронічного захворювання, яке потрібно оцінити лікарем. Спазми в животі не є нормальною реакцією на питний фруктовий сік і можуть бути пов’язані з алергічною реакцією, непереносимістю фруктози або іншими захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Документ, який саме сік ви п’єте і як він впливає на ваше тіло. Поділіться своїми враженнями з лікарем, щоб допомогти вам діагностувати стан.

Деякі фрукти частіше викликають алергічну реакцію. За даними медичного центру Університету Меріленда, найпоширенішими плодами, які можуть викликати алергічну реакцію, є тропічні фрукти, баштани, ананаси, полуниця та помідори. Алергічна реакція не тільки спричинить судоми шлунка, але може вплинути на інші області вашого тіла. Ви можете розвинути задишку, хрипість, кашель, діарею, висипання шкіри, свербіння, закладеність синуса та набряки обличчя. Якщо у вас алергія на будь-які фрукти, то ви ризикуєте розвинути анафілаксію, якщо будете їсти або пити соки.

Якщо судома викликається алергічною реакцією, ваша імунна система надмірно реагує і викликає запалення у шлунку та кишечнику. Організм виробляє антитіла до імуноглобуліну Е, які викликають тучні клітини для створення гістаміну. Гістамін, що виділяється в м’яких тканинах травного тракту, змушує тканини набухати, що призводить до судоми і надмірного тиску.

Непереносимість фруктози – це нездатність переварити певні цукри, такі як фруктоза та сахароза. Фруктоза насамперед натурально зустрічається у плодах і може спричинити судоми, болі, нудоту та діарею. Непереносимість фруктози є спадковим станом, що може призводити до хронічних ускладнень здоров’я, таких як захворювання печінки та смерть, якщо не лікувати. Якщо у вас діагностовано непереносимість фруктози, вам потрібно усунути всі фрукти та фрукти з вашого раціону. Питний фруктовий сік із таким станом може призвести до довготривалого пошкодження.

Деякі шлунково-кишкові захворювання можуть призвести до судоми з пиття фруктових соків. Кислота у багатьох фруктових соках може посилити підкладку шлунку, якщо у вас є виразкова хвороба, яка є відкритими виразками у шлунку або кишечнику. Деякі люди, що страждають на СРК, або синдром роздратованого кишечника, розвивають симптоми травлення після їжі або вживання певних фруктів.

Алергія на їжу

Алергія судоми

Непереносимість фруктози

Шлунково-кишкові захворювання