Огляд жіночого ремесла Nike

Відомий високоякісним спортивним взуттям, одягом та обладнанням, Nike обслуговує жінок, котрі пристосовані до спортивної атлетичної взуття Nike Reax. Nike Reax можна використовувати на всіх рівнях фітнесу, від початківців до досвідчених професіоналів.

Версії

Nike Reax поставляється в двох версіях: бігові черевики Reax Run 5 і перехресний тренер Reax Rocket. Reax Run 5 розроблений спеціально для бігунів для жінок, тоді як дизайн Reax Rocket працює для загальних тренувань та перехресних тренувань.

Специфікації

Виготовлений з синтетичної сітки з прокладкою встілки, Reax Run 5 також має підошву з гумовою тягою. Ракета Reax має шкіру та сітчасту верхівку з шкіряним накладенням та підошвою для підтяжки гуми. Обидві версії мають мереживні фронти.

Особливості

Обидва Reax Run 5 і Reax Rocket мають легкий об’єм і включають підошві взуття для комфортного та механічного пом’якшення каблука.

Наявність

Обидві версії Nike Reax доступні в Інтернеті та в роздрібних магазинах. Reax Run 5 поставляється в білому / сірому / фіолетовому або чорному / срібному / рожевому вигляді. Ракета Reax поставляється в металевому сріблястому / рожевому / сірому кольорах.

Вартість

Станом на серпень 2010 року ціни на Reax Run 5 варіюються від $ 69,99 до $ 74,99, а для Reax Rocket – з $ 62,99 до $ 67,99.