Метаболічні інгалятори таблетки

Таблетки для підвищення метаболізму допомагають вам спалювати калорії без тренувань. За даними дослідження, проведеного Університетом медичної школи Геттингена, Німеччина, представлені на Міжнародному конгресі з проблем ожиріння у Стокгольмі, Швеція, представлені в липні 2010 року, багато продуктів наводять цю заяву, але лише деякі інгредієнти насправді є ефективними. Таблетки, призначені для підвищення метаболізму, містять інгредієнти, які можуть викликати алергічну або іншу побічну реакцію, тому, перш ніж приймати їх, порадьтеся з лікарем.

Метаболізм

Ваш метаболізм складається з усіх фізичних і хімічних процесів в організмі. Це включає перетравлення їжі, дихання та кровообігу. Два види метаболізму – анаболічні та катаболічні. Під час анаболічного обміну ваш організм формує з’єднання, такі як поєднання амінокислот з білками. Під час катаболічних процесів ваше тіло розщеплює сполуки, як коли вона перетворює жир на енергію. Чим швидше ваш метаболізм, тим більше калорій ви спалюєте під час відпочинку.

Хром

Виробники хромових добавок стверджують, що їх продукція допомагає вам схуднути, підвищуючи ваш метаболізм жирів та вуглеводів. Проте дослідження, проведені на здорових людей, які приймали хромові добавки, не підтримують цю теорію, на думку огляду існуючих наукових досліджень Гарвардської медичної школи та повідомлено в листопаді 2004 року про проблему “американського сімейного лікаря”. Крім того, дослідження, проведене співробітниками зі статистики в штаті Вашингтон, штат Джорджія, і повідомило в листі 2002 року про випуск “Американського журналу клінічного харчування”, не було виявлено остаточних доказів пов’язування хромічних добавок з підвищеним метаболізмом.

Перець Чилі, зелений чай і кальцій

Деякі таблетки для підвищення метаболізму дійсно працюють. За даними дослідження Королівського ветеринарного та сільськогосподарського університету в Данії, дієтична добавка, вироблена з капсаїцину – біологічно активного інгредієнта перець чилі, екстракту зеленого чаю, кальцію та амінокислоти тирозину, може збільшити обмін речовин на 2%. У червневому номері 2005 року “Європейського журналу клінічного харчування”. У дослідженні 19 чоловіків з надмірною вагою взяли цю дієту на сім днів. Дослідники виявили, що метаболізм суб’єктів збільшився у відповідь на додаток майже на 50 калорій на день.

Кофеїн і зелений чай

Згідно з інформацією Маастрихтського університету в Нідерландах, споживання високого кофеїну пов’язане з покращенням обміну речовин, і це було повідомлено в листопаді 2005 року в журналі “Ожиріння”. У дослідженні 76 людей з надмірною вагою, які нещодавно завершили програму втрати ваги протягом чотирьох тижнів, взяли додаток зеленого чаю-кофеїну протягом трьох місяців як частину наступної програми підтримки ваги. Деякі з цих предметів були звичними споживачами кофеїну. Дослідники дійшли висновку, що добавка підвищила метаболізм споживачів низьких кофеїнів, які отримали кращі результати при втраті ваги протягом етапу підтримки ваги. Але це не стимулювало обмін речовин звичними споживачами кофеїну.