Гриби та втрата ваги

Гриби є однією з найбільш низькокалорійних натуральних харчових продуктів, і вони мають фантастичні поживні переваги. З цих причин вони дуже добре працюють в рамках збалансованої дієти для зниження ваги. Однак важливо пам’ятати, що гриб у основному страву або закуски не автоматично робить його здоровим.

Гриби мають безліч потенційних переваг. Їх суттєва, м’язова текстура та соковита запаморочення роблять їх фантастичним низькокалорійним та м’ясо-замісним замінником м’яса, а їх універсальність означає, що вони легко грилі, кип’ятять, випікають, смажать або смажать. Завдяки такому різноманітному розмаїттю, доступному у багатьох великих продуктових магазинах, також легко отримати різноманітні аромати з грибів. Крім високого вмісту калію, гриби є багатими джерелами декількох важливих мінералів, включаючи ніацин та селен. За даними Міністерства сільського господарства, багаті поживними речовинами овочі, такі як гриби, можуть допомогти зменшити ризик ожиріння та надмірної ваги, а також інсульту, серцевий напад, втрату кісткової тканини, камені в нирках, рак та діабет.

За даними Лабораторії харчових даних USDA, чашка нарізаних білих грибів має всього 15 калорій і 2 г протеїну, 2 г вуглеводів, майже 1 г волокна, 1,5 г цукру та менше 0,5 г жиру. Чашка грибів із пастубелі має 19 калорій, 2 г протеїну, 3 г вуглеводів, 1 г волокна, 2 г цукру та менше 0,5 г жиру.

Ваші плани зниження ваги можуть почати руйнуватись, якщо ви використовуєте гриби в рецептах з високим вмістом калорій та жиру. Фаршировані гриби, наприклад, можуть бути дуже корисними, якщо вони готуються з іншими овочами, відваром та низькокалорійними начинками, однак, використовуючи жирний сир та інші декадентські інгредієнти, виготовляється закуска, яка не дуже сприяє втраті ваги. Одна версія AllRecipes.com з фаршированими грибами виготовлена ​​з молюсків, хлібної крихти, двох видів сиру та трьох паличок вершкового масла, і вона має близько 400 калорій та більше 30 г жиру в порції всього двох грибів.

Якщо ви плануєте готувати з грибами вдома і дотримуватися плану зниження ваги, зосередити увагу на підготовці калорійних страв та закусок, які використовують живильні інгредієнти та цілі необроблені продукти, які, як правило, пропонують більше вітамінів і мінералів. Також майте на увазі, що занадто багато грибів або надмірна кількість однієї харчової групи за рахунок інших не є здоровою для схуднення та може призвести до дефіциту поживних речовин. MyPyramid рекомендує їсти щоденну суміш з цільного зерна, фруктів, нежирних молочних та м’ясних білків на додаток до овочів. Нарешті, поговоріть зі своїм лікарем перед початком будь-якого нового дієти або плану втрати ваги.

Переваги

Факти харчування

Рецепти

Міркування