Харчова різниця між жовтим і червоним цибулею

Найважливіші поживні речовини, такі як вуглеводи та вітамін С, як правило, схожі з одного кольору та різноманітності цибулі на іншу. Колір і гострий характер, однак, вказують на наявність корисних антиоксидантів, які різняться в кількості та типу з різновидом цибулі. Якщо ви використовуєте як червоний, так і жовтий цибулю, ви можете скористатись найкращими якостями кожного з них.

Тривалість зберігання

Найкращі вирощені на місцевому рівні луки прибудуть у ваш супермаркет у серпні, після того, як цілком дозрілі лампочки досягають свого максимального поживного змісту та йдуть спокійно. Цибуля цибулі витримує зберігання протягом трьох-шести місяців, згідно з Алабамським кооперативним розширенням. Жовте зберігання цибулі зберігають свої харчові якості довше, ніж м’яка цибуля червона лампочка, внаслідок вищих рівнів захисних хімічних сполук. Ці фітохімічні речовини зберігають основні поживні речовини у цибулевій цибулі та запобігають гнилі цибулі. Фітохімікати також надають важливі переваги для здоров’я.

Флавоноїди

Відмінності в харчовому вмісті цибулі виникають, як цибулини дозрівають. У жовтому зберіганні цибулі розвиваються жорсткі шкіряні гострі луковиці з високим вмістом антиоксидантних фітохімічних речовин. Фітохімікати, такі як фенолоїд та флавоноїди, захищають цибулю від грибкових захворювань, вірусів та бактерій. Цибуля з більшою гостротою має більш високий рівень цих антиоксидантів. З 10 найпоширеніших сортів цибулі, проданих у Сполучених Штатах, західні жовті цибулі посідають найвищим у флавоноїдах, відповідно до статті, опублікованої в 2004 році в журналі сільськогосподарської та харчової хімії. Північне червоне цибуля займає четверте місце. Західні жовті цибулі посідають друге місце в загальній активності антиоксидантів, тоді як Північний червоний цибуля знову посідає четверте місце.

Антоціани

Червоні овочі, включаючи червону цибулю, містять фітохімічні речовини з унікальними антиоксидантними властивостями. Хімічні сполуки, такі як лікопін та антоціанін, дають цибулю червоний або червонуватий фіолетовий колір. Ці антиоксиданти допомагають запобігти прилипанню холестерину до стінок ваших артерій. Інші переваги для здоров’я включають кращу пам’ять та менше інфекцій сечових шляхів. Крім того, західні жовті та північні червоні цибулини містять велику кількість антиоксидантів, які уповільнюють ріст ракових клітин у печінці та товстій кишці, відповідно до випуску журналу “Журнал сільськогосподарської та харчової хімії” у 2007 році.

Варіанти вибору

Супермаркети зазвичай мають обмежений вибір багатьох видів цибулі, які вирощують у всьому світі. Якщо ви вирощувати свою продукцію, спробуйте кілька сортів, які пропонують кращу поживну цінність, ніж комерційні пропозиції. Яскравість і колір позначають якості, необхідні для високих антиоксидантних рівнів у цибулі, тому вибирайте різновиди, відомі як тривалий термін зберігання, аніж легкий солодкий аромат. Завод темніших видів червоної цибулі для підвищення вмісту антоціанів. Найбільш короткі цибулі на півдні Сполучених Штатів найкраще ростуть, але в північному кліматі крапля цибулі довгочасна. Попросіть вашого розширеного агента поради щодо найкращого вибору для вашого регіону.