Ризик розвитку аномально низьких ліпідів

Ліпіди – це клас речовин, що включають дієтичний жир і внутрішній і дієтичний холестерин. Вам потрібні ці речовини, щоб підтримувати певні аспекти вашого здоров’я, і ​​якщо ваш рівень ліпідів та ліпідних побічних продуктів падає надто низьким, ви можете розвинути серйозні проблеми зі здоров’ям, включаючи нестачу жирних кислот та низький рівень холестерину, який називається гіполіпідемією.

Основи

Вам потрібна певна кількість жиру у вашому раціоні, щоб забезпечити ваше тіло речовинами, що називаються незаміжними жирними кислотами. Тілесні функції, які залежать від наявності цих кислот, включають розвиток мозку, нормальне згортання крові та регуляцію потенційно небезпечного запалення. Вам також потрібен жир для поглинання та використання вітамінів A, D, E і K. Холестерин допомагає утворювати всі клітини вашого тіла. Це також допомагає виробляти життєво важливі речовини, що називаються гормонами, і захищати нерви, які переносять сигнали у ваш мозок.

Необхідна дефіцит жирної кислоти

Необхідні жирні кислоти, необхідні для підтримки вашого здоров’я, називаються ліноленовою кислотою, альфа-ліноленовою кислотою та лінолевою кислотою. Альфа-ліноленова кислота належить до класу речовин, що називається омега-3 жирними кислотами, тоді як лінолева кислота належить до класу речовин, що називаються омега-6 жирними кислотами. За даними Інституту Лінуса Полінга, штат Орегонський державний університет, типова американська дієта містить значно більше омега-6 кислот, ніж омега-3. Якщо у вас недостатньо обох цих типів кислот, ви можете розвинути симптоми, які включають погане загоєння ран, підвищену сприйнятливість до інфекції та лускувату суху висипку на шкірі. Немовлятам і дітям, яким не вистачає цих кислот, можуть спостерігатися аномально повільні темпи росту.

Розуміння гіполіпідемії

Гіполіпідемія настає тоді, коли рівні вашої норми шкідливого холестерину ЛПНП в крові падають нижче 50 мг / дл, або коли рівень загального холестерину в крові падає нижче 120 мг / дл. На додаток до ЛПНЩ, загальні показники холестерину включають рівень вашої крові холестерину, який є корисним ЛПВП, та іншу форму нормального шкідливого холестерину, який називається холестерином VLDL. Деякі люди розвивають форму гіполіпідемії, яка називається первинною гіполіпідемією, яка випливає з генетичних аномалій. Проте у більшості людей розвивається форма розлади, яка називається вторинною гіполіпідемією, яка може виникати з проблем зі здоров’ям, які включають поглинання поживних речовин, недоїдання, хронічну інфекцію, гіперактивну щитовидну залозу та ракові крові.

Ризики гіполіпідемії

Ризики від вторинної гіполіпідемії, як правило, такі ж, як і пов’язані з її основними причинами, повідомляє “Merck Manual for Healthcare Professionals”. Люди з певними формами первинної гіполіпідемії можуть не мати достатньої кількості ЛПНЩ і ЛПНГ у своїх кровоносних шляхах, щоб транспортувати достатню кількість вітаміну Е; у цьому випадку важкий дефіцит вітаміну Е може викликати такі симптоми, як нервовий ушкодження, дегенерація сітківки в очах , Пошкодження мозку і смерть. Діти з іншою формою первинної гіполіпідемії можуть розвинути проблеми, які включають відсутність нормальної абсорбції жиру, пошкодження нервів та загальну нездатність процвітати. Зверніться до свого лікаря для отримання додаткової інформації про адекватний рівень ліпідів та можливі ризики, пов’язані з аномально низьким рівнем ліпідів.