Продукти для нарощування вії

Соковиті, блискучі, густі, темні вії – це заздрість жінок у всьому світі. Чим довші і товстіші ваші вії, тим більше і яскравіше виглядають ваші очі — чим молодший ви виглядаєте? Не дивно, що продукти, які обіцяють посилити або стимулювати ріст вії, затоплюють ринок. У вас є багато продуктів, з яких можна вибрати. Деякі роботи, деякі не працюють. Більшість з них дорогі.

Біматопрост

Одна з найефективніших продуктів, біматопрост, що рекламується як Latisse, була виявлена ​​випадково, коли пацієнти, які використовували біматопрост для їх глаукоми, повідомили про поширеність зростання вії як побічний ефект. Latisse, розроблений компанією Allergan у відповідь на це відкриття, є першим рецептом, який повинен бути схвалений Управлінням у справах їжі та лікарських засобів США щодо зростання вії. Дослідження, присвячене оцінці безпечності та ефективності біматопросту, про що повідомлялося в травні 2010 року в журналі “Дерматологічна хірургія”, виявило, що продукт є безпечним для застосування на повіках, і що він посилює зростання вії. Всі 28 досліджуваних осіб помітили позитивні зміни в області вії.

Біматопрост: міркування

Ви помітите зростання вій через два-чотири місяці щоденного використання Latisse. Якщо ви припините використовувати Latisse, ваші вії повернуться до свого попереднього вигляду через чотири-шість тижнів; Latisse – рецепт, тому просимо звернутися до свого лікаря. На жаль, існують деякі інтернет-сайти, які пропонують Latisse без рецепта, але ви ризикуєте придбати продукт, який підроблений або якийсь змінений, що може бути шкідливим.

За Лічильниками Продуктів

Кілька комерційних продуктів, які покращують ріст вії, мають свої активні речовини – гіалуронову кислоту та біопептиди. Гіалуронова кислота зволожує вії, роблячи їх здоровішими і міцнішими. Це також стимулює ріст вії. Біопептиди зміцнюють вії, що робить їх менш ймовірними для розриву. Lashipix, Neulash та MD Lash Factor потрапляють до цієї групи.

Попередження

Деякі користувачі Latisse із зеленими або лісовими очима повідомили, що Латісс змінив їхній колір очей. Проте доктор Стів Йолін, який лікував більше 1500 пацієнтів з Latisse, не спостерігав зміни кольору ірису в жодному з них. MD Lash Factor був згаданий в Австралії після того, як було повідомлено про деякі ризики для здоров’я.

Покупець Остерігайтеся

Претензії виробляються з відмову, коли продукт, який обіцяє велику прибуток для виробників, потрапляє на ринок. Будьте обережні. Бути розумним. Попросіть свого дерматолога або офтальмолога, що вона рекомендує. Багато хто з цих продуктів вважається дуже дорогими, тому рекомендуємо найкраще поєднання безпеки, ефективності та ціни.