Побічні ефекти мінерального масла проносний

Мінеральне масло є домашнім засобом, що використовується для зняття запорів. Коли олія в рот приймається як проносне, вона покриває травний тракт, змушуючи воду, яка знаходиться в цій місцевості, для пом’якшення стільця. Слабка природа мінеральної олії також допомагає ліквідації стати буквально більш гладким процесом і зменшує кількість напруженості. Мінеральне масло може використовуватися як найважливіший елемент у клізмі, призначеної ректально для зняття запорів. Мінеральне масло доступне в аптеці без рецепта, але його слід використовувати з обережністю. Побічні ефекти можуть виникати при використанні мінерального масла як проносного.

Змінена функція кишечника

Мета проносної речовини полягає в зміні функції кишечника, але зміна не обов’язково корисна, коли побічні ефекти стають неприємними. Деякі люди можуть відчувати занадто сильний проносний ефект і розвинути напади діареї. Діарея вирішує проблему напруження, яка іноді є частиною запору, але вона спричиняє занадто велику втрату рідини. Пити багато води для запобігання дегідратації, якщо мінеральна олія викликає діарею як побічний ефект. Іншим побічним ефектом мінерального масла як проносного є те, що тривале застосування (більше тижня) може призвести до того, що людина перестане відчувати природне бажання Дефекацію За даними Американського онкологічного товариства (ACS), надмірне використання проносних препаратів може спричинити залежність, тому що організм не пам’ятає, як ліквідувати самостійно.

Розлад шлунка

Приймання мінеральної олії по рота може викликати нудоту, блювоту та судоми в животі. Оскільки мінеральна олія береться в цілому ввечері натщесерце, нудота є поширеним побічним ефектом на основі нафтових розслабляючих речовин. Блювота не є настільки поширеним симптомом і може вимагати консультації з лікарем, якщо людина не може тримати їжу протягом більше одного дня.

Зменшення поглинання вітамінів

Мінеральне масло може нести небезпечний побічний ефект зменшення кількості вітамінів і мінералів, що поглинаються в шлунково-кишковий тракт. Недоїдання може бути результатом браку вітаміну Е, вітаміну D, вітаміну К і вітаміну А, якщо мінеральне масло використовується протягом більше семи днів, відповідно до ACS. Вживання мінерального масла як проносного протягом 2 годин після їди також може блокувати поглинання поживних речовин, навіть якщо він використовується менш ніж за тиждень.

Витік прямої кишки

Витік ректалу може стати побічним ефектом для людей, які перевищують дози мінеральної олії, запропоновані їх лікарями. Масло та фекальні речовини можуть просочитися через пряму кишку і, особливо, можуть бути проблемою, якщо масло вводять ректально. Витік такого роду може стати незручним і потенційно незручним. Ризик забруднення продуктів харчування та поверхонь у домі також високий.

Лікарські взаємодії

Небажані та потенційно небезпечні взаємодії з ліками, що відпускаються за рецептом, можуть бути побічним ефектом застосування мінерального масла як проносного. Американське товариство раку повідомляє, що деякі люди, які приймають антикоагулянтні препарати (розріджувачі крові) або таблетки для запобігання вагітності, можуть виявити, що їх ліки, що відпускаються за рецептом, можуть не працювати належним чином при використанні разом з мінеральним маслом. Люди, які приймають будь-які види лікарських засобів або добавок, повинні проконсультуватися зі своїми лікарями, перш ніж почати використовувати мінеральне масло для слабких цілей.