Перебування в кетозі або карбюраторію на велосипеді

Багато людей бореться, іноді протягом багатьох років, втрачаючи запаси жиру і знижуючи масу тіла. Одна з найбільших проблем з низькокалорійними та навіть нежирними дієтами полягає в тому, що вони можуть призвести до зниження дієти без розбору, зменшуючи жир, м’яз і вагу води. Кетогенна дієта, тип плану харчування з дуже низьким вмістом карбюру, намагається боротися з цією проблемою, завдяки чому організм втрачає жир, зберігаючи або нарощуючи м’язову масу. Дієт, що працює на велосипеді, намагається зменшити деякі побічні ефекти кетогенної дієти через обмежений споживання вуглеводів.

Кетоз

Майже всі вуглеводи потрібно видалити з організму людини, щоб покласти їх на кетоз. Коли в раціоні немає вуглеводів, організм спирається на збережені вуглеводи для енергії. Як тільки всі збережені вуглеводи вичерпаються, організм переходить на використання жирів для енергії.

Кетрози Ризики

Введення кетозу може стати складним процесом для дієта. Перші пару днів на кетогенній дієті або дієти, призначеної для ін’єкції кетозу, часто призводять до артерії та м’язової стомленості. Лише після того, як ви досягнете кетозу, ваше тіло досягає свого роду рівноваги і втома зникає. Проте залишатись на цій фазі кетозу дуже важко. Якщо ви їсте вуглеводи, ваше тіло залишає кетоз, і початкова фаза повинна починатися знов.

Велоспорт велосипедів

Дитячий цикловий карбюратор призначений, щоб допомогти зменшити деякі негативні наслідки кетогенної дієти, дозволяючи організму періодично поповнювати свої вуглеводні магазини. Під час фази виснаження карбіду дієти дієт зменшує споживання карбіду практично до нічого і зосереджує увагу на тренуванні, які стрімко знищують вуглеводні магазини. Тоді дітер їсть вказаний набір вуглеводів, щоб поповнити запаси вуглеводів тіла, це називається повторне харчування або карбо навантаження. Це дає дієту енергію, необхідну для виконання тренувань наступного тижня.

Міркування

Під час вибору кетогенного або карбюраторного циклу дієти, ваш щоденний графік повинен бути увагою. Будь-яка дієта такого типу вимагає дуже суворого дотримання. Якщо ви не потрапляєте в кетоз, оскільки ви їсте занадто багато вуглеводів, або взагалі, або під час періоду обмеження карбюрату циклічної дієти, ви, можливо, не зазнаєте переваг втрати ваги, які ви очікували. Більшість людей не може залишатися в кетозі, або через сковзання, або просто тому, що кількість вуглеводів, необхідних для того, щоб скинути дітер з кетозу, настільки низька. Перед початком складної дієти, як дієтичне кетогенне або дієтичне харчування, рекомендуйте звернутися до лікаря, щоб визначити, чи це буде вам безпечним.