Біг і тазовий біль

Біль, пов’язаний з тазом, може бути важкою проблемою, яка може призвести до тижнями відпочинку та реабілітації. Часто болі в області таза і біль у стегнах вважаються одними і тими ж бігунами. Які бігуни часто думають, це болі в грудях, це болі, які впливають на таз. Розуміння форми та функції таза може допомогти бігунам краще визначати біль та уникнути потенційних травм довготермінового періоду.

Функція

Таз, по суті, являє собою кільцеподібну кісткову структуру, розташовану поблизу нижньої частини черевної порожнини, і відповідає за підтримку верхньої частини тіла. Обидві сторони тазу складаються з трьох кісток: ялин, ішій та лоб. Зв’язки з’єднують таз до нижньої частини спини, спереду, структура тазової кістки приєднується до утворення лобкового краю. Полинна чашка з кожної сторони служить роз’ємом для кульшового суглоба.

Ідентифікація

Поранений або розбитий таз найчастіше характеризується болючим набряком. Тримання стегна або коліна зігнуті в певному напрямку часто допомагає трохи полегшити біль. Рентгенівські промені іноді можуть визначати ступінь травми, наприклад, якщо це є перелом або розрив. КТ-скани також ефективні при дослідженні ступеня травми та впливу навколишніх кровоносних судин або нервів.

Тазовий розрив

Перелом тазової маси – це основний тип травми таза, який впливає на бігунів, і часто трапляється помилково для витягнутого м’язу. Перелом відбувається тоді, коли раптові м’язові скорочення розривають невелику частину кістки від істхію, де прилягають суглобові м’язи. Серед бігунів такий тип травми може особливо вплинути на підлітків, які все ще ростуть.

Сакроиодическая дисфункция

Суглобові суглоби, або СІ, є суглобами, де таз з’єднується з нижньою частиною спини і може викликати значний біль у тазовому стані при поранених. Дисфункція СІ описує будь-які пошкодження або стрес для суглобів СІ, які в бігунах найчастіше викликані перевантаженням, особливо під час спуску. Цей стан впливає на таз, викликаючи поразку бокової частини кістки, щоб трохи обертатись, таким чином, створюючи функціональну різницю в довжині тіла, пояснює Кеті Фізельер у робочому режимі. Це, в свою чергу, призводить до надзвичайних навантажень на протилежній стороні тазу і може змусити бігуна змінити свою ходи, щоб компенсувати біль.

Лікування

Для переломів тазової терапії нехірургічні варіанти лікування включають в себе звільнення – часто протягом декількох місяців – для того, щоб перелом вилікувався. Протягом цього періоду використовуються милиці або ходок, щоб утримати вагу від тазу, і в цілому рекомендується застосовувати протизапальні препарати без рецепта. Хірургічне лікування часто спирається на більш серйозні переломи, які виникають у результаті травм з великою ударною діяльністю, і тому, як правило, не потрібні для травм, пов’язаних з перебігом. Лікування дисфункції СІ зазвичай вимагає комбінації знеболюючих засобів та масажу льоду у постраждалих районах. Інколи необхідна фізична терапія. Коли стан поліпшується, стабілізаційні вправи в таз можуть створити міцність в суглобах SI. Знову ж таки, відстань від дороги, стежки або бігова доріжка є необхідною передумовою для повного отримання користі від лікування та відновлення, але біг басейну та плавання є ефективними альтернативами для постраждалих бігунів, щоб вони підтримували свої фізіотерапевтичні схеми без подальшого погіршення тазу.