Побічні ефекти струнких швидких струсів

Замінники їжі часто використовуються як інструмент втрати ваги, оскільки, якщо вони дійсно використовуються замість їжі, вони можуть допомогти людям знизити їх загальний споживання калорій. Slim Fast є однією маркою заміни їжі, а деякі люди дійсно втрачають вагу, замінюючи два прийом їжі на день у Slim Fast. Перш ніж стрибати з такої втрати ваги, скористайтеся можливими побічними ефектами струсів. Поговоріть зі своїм лікарем перед початком роботи Slim Fast із системою втрати ваги.

Цукор і підсолоджувачі – не так солодко

Незважаючи на те, що деякі струшувачі Slim Fast виробляються з штучними підсолоджувачами, багато ароматизаторів містять велику дозу цукру. Наприклад, “Полуниця” та “Крем”, ароматизатори французького ванільного або молочного шоколаду містять у собі 18 г цукру на порцію, що складає 4,5 чайних ложки цукру. Це три чверті щоденної 6-ти чайної ложки для жінок та половина щоденної 9-ти чайної ложки літніх цукру для чоловіків, як це рекомендовано Американською серцевою асоціацією. Якщо ви п’єте два струси, рекомендовані в якості частини дієти кожного дня, ви будете їздити за борт за вживанням цукру. Високий вміст цукру пов’язаний з підвищеним ризиком серцевих захворювань. У деяких людей підсолоджувачі, що використовуються без цукру, також можуть викликати побічні ефекти, такі як газ або діарея, відзначає Гарвардська медична школа.

Вміст натрію

Тонкі швидкі качки виглядають як багаті, декадентські молочні коктейлі, але вони містять досить високу дозу доданого натрію. Смак Cappuccino Delight має, наприклад, 210 міліграмів натрію. Це, на думку Американської Серцевої Асоціації, – це 14 відсотків 1,5 мільярдів натрію. Занадто багато натрію може підвищувати артеріальний тиск, залишаючи вас більш сприйнятливими до серцевої недостатності та інсульту. Інші смакові добавки Slim Fast містять від 200 до 210 міліграмів натрію на порцію.

Малокалорійні міркування

Після програми “Slim Fast” для заміни масою тіла, ви споживаєте приблизно 1200 калорій на день, що класифікує його як низькокалорійну дієту. Це може бути важко дотримуватися цієї низької кількості калорій. Це, швидше за все, вимагатиме від вас уважного відстеження того, скільки калорій ви споживаєте від струсів, закусок і однієї розумної їжі, яку ви їсте щодня. Вживання низькокалорійної дієти може залишити відчуття голоду та втоми.

Трясеться у вашій дієті

Якщо щоденне заміщення їжі Slim Fast потрясає здається занадто екстремальним для вас, замість того, будьте частково частими вашими дієтами. Це також може допомогти мінімізувати потенційні побічні ефекти. Якщо ви хочете, щоб “Стрункі швидкі” качали, щоб вони були частиною вашої дієти, спочатку зверніться до свого лікаря, щоб переконатися, що вони безпечні та корисні для вас. Спроба схуднути, дієта, наповнена низькокалорійними, поживними продуктами, такими як свіжі фрукти, овочі та цільне зерно, є ефективною стратегією для досягнення ваших цілей, і може бути настільки ж успішною, як заміщення їжі з тремтінням, як Slim Fast . Ваш лікар може допомогти вам створити здоровий план харчування.