Біль у промежині від велосипедів у чоловіків

Болі в пролистах від велосипедів у чоловіків можуть свідчити або призвести до більш серйозних репродуктивних та інфекційних захворювань. Згідно з травневою 2003 р. Дослідницькою групою під керівництвом Ієна Р. Спірса, Ph.D., з університету Теессіде, зв’язок між їздою на велосипеді та пошкодженням промежини є зростаючою причиною для занепокоєння. Відповідно до статті Ірвіна Гольдштейна, М.Д., від медичної школи Бостонського університету, поворотні пози та сидіння можуть спричинити нервову дисфункцію та зміну, пов’язану зі стисненням, в структурах промежини.

Місце для сидіння на велосипеді або тиск сідла може призвести до болю в промежині у чоловіків. Промежина добре не справляється зі стрибкоподібним стресом. Тріщина між вашою шкірою, одягом та велосипедним кріслом також може зсунути або розтягнути шкіру та основні тканини. Повторне скасування шкіри може відбуватися тисячі разів під час їзди на велосипеді на 20 або 30 миль. Врешті-решт, ваша шкіра розкладається у вигляді болючих збоїв. Вологість, така як поті, може збільшити силу зсуву на шкірі. Під час їзди на велосипеді підвищується температура шкіри між променями, що підвищує потреби в крові. Тому біль може виникати, оскільки сидіння тиску пригнічує протікання крові в промежині, в той же час, коли потрібна більша кількість крові.

Запікання, інфекції та виразки – це симптоми, пов’язані з болем в промежині від велосипедів у чоловіків. Запікання з’являється як червоний і запальний знос. Фолікуліт і фурункули – це інфекції, які можуть викликати біль у проміжку. Фолікуліт є інфекцією крихітних волосяних фолікулів у промежині, які можуть виникнути, коли волосяні фолікули пошкоджуються за рахунок тертя і тиску сидіння. Фурунці, як правило, більш болючі, ніж фолікуліт, і спочатку можуть виглядати і відчувати себе як прищів. Фурункули стають все більш болючими, оскільки вони продовжують зростати. Виразки – це невеликі кратерні ураження, які можуть бути надзвичайно болючими і зустрічатися частіше серед велосипедистів на великих відстанях. Недбалість, поколювання та герметичність можуть також виникати з болю в промежині на велосипеді.

Імпотенція та інфекції – це ускладнення, пов’язані з болем в промежині від велосипедів у чоловіків. Виразки шкіри, які є наслідком пошкодження зовнішнього шару шкіри, збільшують ризик інфікування, оскільки бактерії можуть вторгнутися у більш глибокі шари вашої шкіри. Більш широкі інфекції шкіри, такі як целюліт, можуть бути результатом виразки шкіри. К’єлд В. Андерсен, д.м.н., університетської лікарні Тронхейма, провів дослідження, проведене в квітні 1997 р. “Acta Neurologica Scandinavica”, в якому дані були зібрані з 160 учасників норвезької щорічної 335-мильної велогонки з велосипедами. Імпотенцію повідомили 21 чоловік, який тривав понад один тиждень у 11 і більше місяця в три.

Стояти кожні 10-15 хвилин під час їзди може допомогти чоловікам уникнути болю в промежині на велосипеді. Переконайтеся, що висота вашого сидіння дозволяє коліно залишатись трохи зігнуті в нижній частині кожного удару. Ваші стегна не повинні рок з боку в бік, коли продаються. Чоловіки можуть зменшити або уникнути болю в промежині, використовуючи нейтральний або трохи вгору нахил сидіння. Поступово збільште пробіг на пробіг, якщо ви новачок. Одягайте чисті та сухі вечірні шорти, що мають натуральну або синтетичну замшу. Зміна місця на моделі, що заповнюється рідиною, може допомогти запобігти болю в промежині, зменшуючи частоту серозних виразків. Альтернативні велосипедні сидіння можуть мати беззмістовні або подвійні подушки, які повністю видаляють тиск на промежину.

Причина

Симптоми

Ускладнення

Профілактика