Nandos інформація про харчування

Nando вже давно відомий як випадкове харчування установою з можливістю задовольнити різні кулінарні уподобання. Незважаючи на те, що він відомий суккулентними курячими стравами, він обслуговує широкий спектр смаків, зокрема дітей та вегетаріанців. Здоров’ям свідомим людям не буде проблем зі знаходженням поживних та нежирних варіантів, а ті, хто хоче розпливтись на їжу, знайдуть декадентські жертви.

Особливості

Nando’s – це популярний ресторан, який спеціалізується на куряче смажене на грилі. Перший ресторан відкрився в 1987 році в Південній Африці, і ланцюг може похвалитися присутністю у 34 країнах на п’яти континентах. Популярність Nando пов’язана з тим, як готується курятина, маринована протягом 24 годин під соусом Peri-Peri та підсмажений на грилі. Курячі можуть бути розбавлені на основі вашого особистого смаку. Наприклад, ті, хто віддає перевагу м’якому смаку, можуть вибрати лимон та трави, а ті, хто більш сміливий, можуть вибрати середню, гарячу або додаткову гарячу опцію.

Закуски

Нандо пропонує різні закуски. Дріжджа Hummus Peri з хлібом “Піта” містить 637 калорій, 25 грамів жиру та 1202 грами натрію. Зніміть хліб лату і маєте лише 4 унції порції Hummus Peri Drizzle всього 307 калорій, 25 грамів жиру і 522 міліграми натрію. Поставка 6 унцій пряних змішаних оливок містить 186 калорій, 18 грам жиру та 1027 міліграмів натрію.

Entrées

Вегетаріанці і м’ясорубки знайдуть щось у меню в Нандо. Куртова квартал з грудьми та крилом має 299 калорій, 19 грамів жиру та 716 міліграмів натрію. Салат “Баттернут Сквош” та “Куш Кауз” містить 362 калорії, 14 грам жиру та 1033 міліграми натрію. Якщо ви вибрали бутерброд, то куряча грудна обгортання складається з 573 калорій, 17 грамів жиру та 1230 міліграмів натрію, Haloumi Burger – 596 калорій, 23 грами жиру і 2514 міліграми натрію.

Гарніри

Гарніри на Nando замовляються окремо та комплімент головне блюдо. У восьми подарунках французького фріса 454 калорії, 27 грамів жиру та 774 міліграми натрію. 6 унцій порції Слава – 168 калорій, 16 грамів жиру та 62 міліграми натрію. Кукурудза “Баттернат Сквош” і “Гриль” має 196 калорій, 4 грами жиру та 535 міліграмів натрію.

Десерт

Надо має привабливий вибір десертів. Шматочок морквяного пирога має 1136 калорій, 81 грам жиру та 617 міліграмів натрію. Шматочок морозива “Синій Ягід” містить 247 калорій, 14 грамів жиру та 61 міліграма натрію. Якщо ви шукаєте щось набагато більш м’яке, спробуйте сорт манго. 4 унції, яка має 99 калорій, 0 грамів жиру та 1 міліграма натрію.

За даними The Food Allergy та Anaphylaxis Network, “Більше 12 мільйонів американців страждають харчовою алергією. Це один з 25 або 4 відсотків населення. “Нандо” обслуговує тих, хто страждає харчовою алергією, з докладною інформацією про потенційні алергени, включаючи яйце, рибу, молоко, глутамат мононатрию (MSG), арахіс, молюски, соєві, сульфіти, дерево Горіхи та пшениця. Крім того, ресторан надає велику харчову інформацію щодо їжі, яка не містить глютену.

Алергія