Симптоми дефіциту молібдену

Молібден є важливим мікроелементом, який сприяє функціям вашої нервової системи та нирок. Молібден також відіграє роль у виробництві енергії на клітинному рівні. Хоча специфічні функції молібдену не добре зрозумілі, Американське ракове товариство зазначає, що цей елемент може мати потенціал для протидії пошкоджуючому впливу деяких ракових лікарських засобів на серце і легені. Оскільки кількість молібдену, необхідного вашому організму для здорової функції, дуже мала, а мінеральні речовини зустрічаються у багатьох продуктах харчування, дефіцит рідко зустрічається у людей.

Рекомендована дієтична допомога або RDA для молібдену була встановлена ​​в 2001 році і становить 45 мікрограмів для чоловіків та жінок віком від 19 років. Кількість молібдену в їжі, яку ви їсте, може змінюватися залежно від кількості молібдену в грунті, в якій вирощується ця їжа. Квасоля, горох, сочевиця, горіхи, листові овочі та печінка забезпечують молібден.

Люди, які мають генетичний стан, які перешкоджають їх поглинанню молібденом або отримують їжу внутрішньовенно через тривале захворювання, можуть опинитися під загрозою дефіциту молібдену. Більшість здорових людей отримують більше, ніж RDA молібдену з дієтичних джерел. За даними Інституту Лінуса Полінга, середній американець отримує 109 мкг цього елемента з дієтичних джерел щодня, а середня американка отримує 76 мкг на день.

Дуже мало випадків дефіциту молібдену у людей було задокументовано. Згідно з Інтернет-медичною бібліотекою Merck Manuals, в 1967 році дитина з генетичним захворюванням, яка перешкоджає використанню молібдену, показала неврологічні симптоми та затримки розвитку внаслідок дефіциту. Інший документований дефіцит, опублікований в листопадовому звіті 1981 року в “Американському журналі клінічного харчування”, стосується людини, яка протягом 18 місяців отримувала внутрішньовенне харчування та розвинула непереносимість деяких амінокислот – структурних компонентів білка – внаслідок недостатності Молібден

Грунтуючись на обмежених випадках, дефіцит молібдену може спричинити порушення метаболізму, що призводить до затримки розвитку, судомних нападів, візуальних змін та неврологічних змін. Пацієнт у звіті про хвороби “American Journal of Clinical Nutrition” 1981 року страждав від головних болів, нічної сліпоти та прискореної серцевої хвороби та дихання. Зрештою пацієнт став коматозним, але відновився після його симптомів після того, як його живильний розчин був доповнений формою молібдену. Для визначення впливу дефіциту молібдену в харчуванні людини потрібні додаткові клінічні дослідження.

Рекомендації

Фактори ризику

Тематичні дослідження

Симптоми