Побічні ефекти ніацину та вуликів

Ніацин, також відомий як вітамін В-3 або нікотинова кислота, допомагає організму перетворювати їжу в енергію поряд з багатьма іншими необхідними функціями та процесами обміну речовин. Багато продуктів харчування містять ніацин, але ваш лікар може рекомендувати щодня добавки ніацину, якщо у вас є стан, такий як високий рівень холестерину, оскільки цей поживний елемент може мати корисний ефект. Використання ніацинових добавок може призвести до побічних ефектів, тому не слід використовувати добавки, якщо це не спрямовано вашим лікарем.

Промивання звичайно відбувається з використанням ніацинових добавок, стан, який часто називають “нікотинової флеш”, що характеризується почервонінням шкіри та поколюванням. Ви можете відчувати себе гарячими і відчути свербіж на вашій шкірі. Опалюване почуття повинно розсіюватися протягом короткого проміжку часу. Вугріваті можуть зустрічатися з промиванням, але більшість людей роздратують шкіру без посилень. Негайно зверніться до свого лікаря, якщо у вас з’являються вулики або набряки навколо рота, обличчя та інших місць, оскільки ці симптоми можуть свідчити про серйозну реакцію.

Крім того, застосування ніацину може спричинити розлад шлунку, запаморочення, надмірне потовиділення або нерівність пульсу. Добавки ніацину також можуть спричинити непритомність, зміни апетиту, задишку або жовтобарвну зміну шкіри.

Поговоріть зі своїм лікарем про можливі взаємодії ліків, перш ніж почати використовувати ніацинових добавок. Ніацин може перешкоджати обробці, посилювати побічні ефекти або викликати ускладнення, якщо ви використовуєте такі ліки, як аспірин, розріджувачі крові та ліки від холестерину. Інші потенційно шкідливі взаємодії можуть виникнути, якщо ви приймаєте ліки від діабету або препарати для лікування артеріального тиску.

Якщо у вас виникають побічні ефекти, такі як почервоніння, які не вирішуються протягом короткого періоду часу або якщо ви слабкі, у вас є вулики або набряки обличчя або кінцівок, зверніться до лікаря або негайно зверніться за медичною допомогою. Не використовуйте ніацин без обговорення потенційних ризиків та переваг з вашим лікарем, вона може допомогти вам визначити, чи можуть ніацинові добавки працювати для вас.

Ніацин промити

Інші побічні ефекти

Лікарські взаємодії

Міркування