Масаж і м’язова терапія

Професійні терапевти, фізіотерапевти та масажисти надають масаж для лікування, загоєння та зміцнення м’язів. Терапевти повинні бути спеціально підготовлені для проведення масажу, а терапевти використовують масажі для підвищення функціонального використання ваших м’язів та зменшення болю.

Trigger Point Release

Масаж тригерного релізу – це один з найважливіших масажів для ваших м’язів, особливо якщо у вас були травми, напруження чи біль. Коли ваше тіло реагує на пошкодження, деякі м’язи будуть затягнуті, щоб захистити поранені ділянки. Ця природна реакція вашого організму має негативні побічні ефекти, включаючи збільшення болю, зменшення руху та ослаблення протилежних м’язів; охорона м’язів значно збільшує хронічну біль, пов’язану з вашою травмою. Під час випуску тригера ваш терапевт натискатиметься перпендикулярно максимальному тиску на щільний м’яз протягом 90 секунд; цей тиск зніме напругу в м’язі, змушуючи його розслабитися і підготувати м’язи до більшого діапазону рухів . Це також дозволить зміцнити протилежні групи м’язів. Хоча цей масаж є одним з найбільш незручних, це найефективніше.

Масаж ефекту

Масаж ефекту – м’який або помірний масаж тиску, який здійснюється над м’язом та м’якими тканинами, щоб збільшити кровообіг у пошкоджених тканинах. Терапевт рухатиме ваші руки за своїми м’язами в круговому русі. Цей рух стимулює капіляри відкривати і буде кидати кров на м’яз, щоб дозволити тканинам зцілити.

Ретроградний масаж

Ретроградний масаж використовується після травми м’язів, якщо у вас набряк. Терапевт почнеться з рук або ноги опухлих кінцівок, застосовуючи скромний тиск, штовхаючи вгору до плеча або стегна. Лімфатичні вузли, розташовані у вашому плечі та бедра, рециркуляють рідину з кінцівки в тіло для перерозподілу, тим самим зменшуючи ваш набряк. Загалом вам потрібно від трьох до п’яти сеансів ретроградного масажу, щоб побачити тривале, значне зменшення набряків, хоча ви побачите деякі Результати лише за один сеанс. Після видалення рідини з м’язів та навколишніх м’яких тканин, ви повинні мати можливість збільшити свій діапазон руху, тому що надлишок рідини не заважає вашому руху.

Після масажу

Під час масажу молочна кислота поряд з іншими токсинами виділяється з м’язів у навколишні м’які тканини. Молочна кислота – це речовина у ваших мускулатурах, що змушує їх відчувати втомлені під час фізичних вправ і біль після тривалого навантаження. Після будь-якого масажу випийте чотири 8-унцій. Склянки води протягом 12 годин, щоб змити токсини з м’яких тканин. Збільшення споживання рідини дозволить значно зменшити болю після вашого масажу.

Вагітність та масаж

Через розміщення плоду деякі вагітні жінки можуть втратити свідомість під час стандартного масажу. Необхідно також уважно стежити за тим, що масаж може виділяти рідини з м’язів у тіло, що може спричинити перевантаження рідини та заподіяти шкоду серцю. Вагітні жінки повинні бачити фізичного, професійного або масажиста, який спеціально навчається методам масажу вагітності.