Магнієвий недостатній суглобовий біль

Болі в суглобах є загальною скаргою, яка може змусити вас почуватись уникнути улюбленої діяльності та залишатися вдома протягом усього дня. Незважаючи на те, що ряд факторів може сприяти або посилювати біль в суглобах, дослідження виявили, що дефіцит магнію може також викликати порушення суглобів та привести до болю в суглобах. Порадьтеся з вашим лікарем перед використанням добавок магнію.

Важливість магнію

Магній є важливим мінералом, який відіграє важливу роль у численних процесах організму, включаючи підтримку нормальної роботи ваших м’язів та нервів, сприяння поглинанню кальцію та інших поживних речовин та сприяння серцево-судинному функціонуванню. Магній зустрічається в таких дієтичних джерелах, як листкова зелень і горіхи, але більшість американців не отримують достатньо магнію з їх дієт. Недолік магнію, також відомий як гіпомагниемія, може спричинити ряд неприємних симптомів, включаючи слабкість, судоми та низький вміст кальцію в крові. Крім того, деякі дослідження виявили, що низький вміст магнію може також відігравати певну роль у деяких хронічних станах болю у суглобах.

Спільна болю та дефіцит магнію

Низький магній може спричинити проблеми з функціонуванням ваших скелетних м’язів, у тому числі тріщин, біль у м’язів, біль у спині і шиї, головні болі. Крім того, пацієнти, які страждають хронічними причинами болю у суглобах, такими як остеопороз та ревматоїдний артрит, часто мають аномально низький вміст магнію, а також може мати підвищений ризик розвитку остеопорозу, відповідно до національного інституту здоров’я остеопорозу та пов’язаних з цим захворювань кісткової хвороби Центр Остеопороз і ревматоїдний артрит пов’язані з дефіцитом магнію через низький вміст дієтичних або мальабсорбційних речовин, вважає клінічний дієтолог Кріспін Салліван на своєму веб-сайті. Рекомендований прийом магнію для жінок становить від 310 до 320 міліграмів на добу, а для чоловіків – від 400 до 420 міліграмів на день за офіційним бюро дієтичних добавок Національного інституту здоров’я.

Клінічні докази

Багато доступних клінічних досліджень, що пов’язують дефіцит магнію з болем в суглобах, проводили на лабораторних тваринах. Дослідження, опубліковане в 2000 році в журналі “Архіви токсикології”, показало, що дефіцит магнію пов’язаний з суглобами слабкості та аномаліями хрящів у собак. Проте в деяких дослідженнях з людьми також пов’язаний дефіцит магнію з певними станами болю у суглобах. У клінічній практиці, опублікованому в січні 2009 р. В журналі “New England Journal of Medicine”, встановлено, що 50-річна жінка з важким суглобом суглобів, викликана хондрокальцинозом, типом ревматичного стану, також страждала хронічною гіпомагниемією. Клінічний огляд, опублікований у грудневому номері журналу “Журнал біохімії харчових продуктів”, також продемонстрував зв’язок між дефіцитом магнію та остеопорозом.

Міркування

Хоча дефіцит магнію, здається, пов’язаний з кількома станами хронічного стану суглобів, ви ніколи не повинні використовувати добавки магнію для самостійного лікування вашого стану. Не намагайтеся самостійно діагностувати стан. Якщо ви страждаєте болем у суглобах, порадьтеся з лікарем, щоб отримати правильний діагноз та обговорити можливі варіанти лікування.