Магній гліцинат при безсонні

Нестача сон може негативно вплинути на ваше життя. Це може зробити вас дратівливим, емоційним і впливає на здатність сконцентруватися. Якщо у вас страждає безсоння, існує кілька варіантів, які допоможуть сповістити вас. Одним з таких варіантів може бути гліцинат магнію, сполука, природно знайдена у вашому організмі та доступна для прийому.

Дефіцит

За словами доктора Марка Хімана, засновника UltraWellness.com, дефіцит магнію є поширеним явищем. Це може спричинити багато ускладнень, пов’язаних із сном, у тому числі підвищений стрес і безсоння, а також судороги, герметичність і подразнення практично будь-якої частини тіла. Хайман вважає, що магній є найкращим релігійним мінералом. Якщо у вас виникає дефіцит магнію, можливо, ви захочете приймати добавку до гліцинату магнію, яка є однією з найбільш легко засвоюваних форм магнію.

Дієта

Дефіцит магнію найчастіше трапляється через те, що він не є достатньою кількістю продуктів харчування, – стверджує доктор Стівен Хотце, засновник Healthze Wellness і Wellness Center в Кеті, штат Техас. В ґрунті відсутні в достатній кількості, тобто невеликий магній перетворює його в нашу їжу. Хотзе також зазначає, що обробка та приготування їжі виснажує його, що містить малий магній. Він пропонує споживати цілі необроблені харчові продукти, такі як зерно, зелені овочі, насіння та горіхи, щоб природно підвищити вміст магнію в крові.

Мелатонін

Мелатонін – це хімічна речовина мозку, яка викликає сон. Щоб ваш мозок правильно виробляв мелатонін, він спочатку повинен зв’язуватися з магнієм у вашій крові. З цієї причини, якщо у вас дефіцит магнію, у вас можуть виникнути проблеми з регулюванням циклів сну. Магній гліцинатові добавки можуть допомогти збільшити кількість мелатоніну, що виробляється вашим тілом, тому що він легко поглинається вашим тілом, що дозволяє магнію легше проникати у ваш мозок.

Депресія

Доктор Хотце зазначає, що магній є ключовим елементом виробництва серотоніну у вашому мозку. Оскільки серотонін є ліфтом настрою, брак його може спричинити депресію, симптом якої є безсоння. Доктор Хайман також вважає, що високий рівень стресу, інший симптом депресії, може призвести до зниження вмісту магнію в організмі. Якщо ви м’яко пригнічені або найчастіше піддавались стресовій ситуації, ви можете розглянути питання про прийом магній-гліцинатних добавок, щоб поліпшити ваш настрій та звички.

Протипоказання

За словами доктора Хотзе, додавання магнію мало ускладнень. Однак, якщо ви страждаєте на ниркову недостатність або обструкцію кишечника, магній може бути небезпечним для вас. Він також вказує на те, що блокада серця та стан, що називається Myesthenia gravis, може погіршуватися за допомогою додавання магнію. Хоча добавки магнію можуть зменшити вашу залежність від серцевих препаратів, вам слід лише намагатися використовувати магній для поліпшення симптомів, якщо ви знаходитесь під пильним наглядом лікаря.