Кращі всебічні велосипеди

Грязь, слякоть, грязь і бруд називають ваше ім’я, а з правильною парою коліс під вами, ви можете відповісти назад. Бездоріжжя на велосипеді є цілком можливим завдяки правильному велосипеду, ці бурові установки мають конструктивні особливості та спеціалізовані компоненти, що дозволяють їздити по місту через найгрубішу місцевість. Всебічні велосипеди підходять для різноманітних дисциплін та умов. Якщо ви хочете підкорити місцеву гору або просто дорогу бруду до вашого дому, одержання найкращого велосипеда для роботи може дати вам комфорт та контроль, тож вам доведеться піти з упевненістю.

Уїлінг і діловий

Найбільше питання, пов’язане з проїздом на велосипеді, – це тягар. Без цього ви не отримаєте дуже далеко у вільному грунті або піщані. Найкращі позашляхові велосипеди мають подібний дизайн шин. Широкі шини з рядами гумових зубів забезпечують флотацію та демпфування від вібрації та стирання жорсткої місцевості, а гумові зуби занурюються в розпусну місцевість, як підошви пари туристичних чоботів. Ця рукоятка дозволяє проходити по районах, де плавні, вузькі шини дорожнього велосипеда будуть погано підходити.

Всеросійська дробарка

Найважливішим позашляховиком є ​​гірський велосипед. Цей ширококутний шип, цей велосипед може завоювати майже все, що знаходиться на трасі, і поза ним. Гірські велосипеди можуть включати передню або задню підвіску, або обидва. Ці системи підвіски використовують металеву пружину або гідравлічний насос для забезпечення поглинання від малих до середніх перешкод, таких як коріння та скелі. Підвіска – це більше, ніж комфорт, зменшення впливу перешкод допомагає всаднику контролювати велосипед, надаючи гірських велосипедах велику перевагу перед жорсткими велосипедами. Гірські велосипеди є універсальними і найкращими для бездоріжжя в різних умовах і сезонах.

Жир може бути хорошим речей

Fatbikes – це спеціалізована підгрупа гірських велосипедів, які мають ширину шини для максимальної флотації. Флотація дозволяє їздити на велосипеді над особливо вільним грунтом, як пляжний пісок або сніг. Трайбейк зазвичай розроблений з жорсткою рамою, оскільки велосипед призначений для переміщення повільніше над перешкодами. До того ж, супер-широкі шини роблять досить гарну роботу поглинути всю систему підвіски. Окуляри особливо популярні для зимових велосипедистів, оскільки вони здатні подорожувати по льоду та снігу. Сахард є кращим велосипедом для найбільш заборонної місцевості, але це коштує швидкості та спритності.

Моє життя йде спускається швидко

Оскільки все більше і більше вершників почали приймати гірські велосипеди вниз на особливо круті пагорби, з’явився специфічний гоночний спорт у нішу під час гірських велосипедів – під назвою катання на внизу. Велосипед, що спускається, схожий на гірський велосипед, але має кілька основних функцій, які розбивають його. Мотоцикли на велосипеді завжди є повнопривідними і мають великий фронтовий шок з кількома дюймами поїздки, крім того, що є системою підвіски гірських велосипедів. Довга колісна база і трубчаста головка встановлюють вершника далеко назад у місці, що ідеально підходить для різкого градієнта більшості схилів. Мотоцикли на велосипеді – це найбільш міцні та стабільні велосипеди на всьому майданчику. Вони найкраще підходять для гонщиків, котрі гоночні крутими горами.

Дорожній велосипед позашляховик

Велосипед для велосипедів – це позашляховик двоюрідного брата сучасного дорожнього велосипеда з палубами та жорсткою гоночної геометрією, що викликає уявлення про велосипеди, що використовуються на конкурсі на основі тротуару. Велосипеди циклокросу мають декілька ключових відмінностей у їх встановленні з дорожніх велосипедів, включаючи розміщення в рамі та виделках для кноговиків, ширших шин. Такі велосипеди також часто встановлюються за допомогою дискових гальм, а не гальмівних дисків для збільшення гальмування в вологих, брудних або крижаних умовах. Велосипед для велосипедів – це кращий для гонщиків, які хочуть легкої, швидкої продуктивності та не потребують амортизацій, отриманих на гірських велосипедах.