Косий тонізуючий вправ

Часто називають “любовними ручками”, ваші обложки – черевні м’язи, розташовані з боків у вашому животі. Ви використовуєте свої обв’язки, щоб гнучко і крутити ваш тулуб, коли ви рухаєтеся через свої щоденні дії. Чим сильніше ці м’язи, тим легше вам виконувати свої щоденні завдання. Тонізовані обліки доповнюють ваше тіло і покращують вашу позу.

У вас залишилися і правильні зовнішні та внутрішні косині м’язи. Зовнішні обв’язки близькі до поверхні, і ви відчуваєте м’язи, поклавши руку на боки живота. Внутрішні вузли знаходяться під зовнішніми обв’язками. Обидві пари м’язів працюють разом, щоб згинати і крутити ваш тулуб. Коли ви обертаєтесь у своєму кріслі, щоб переглянути плече, ваші обложки змушують обертати ваше тіло.

Ваші обв’язки зміцнюються на різних посадах. Д-р Пітер Френсіс із Лабораторії біомеханіки в університеті Сан-Дієго вивчав 13 різних вправ у черевній порожнині і виявив, що виконання кабінету кабінету створило найвищу активність м’язів у колі. Ви виконуєте цю вправу з позиції стоячи всередині високого крісла. Розставте лікті на підлокітники крісла та спину проти підкладки. Ваше тіло підтримується вашими руками, а ваші ноги висять під прямими ногами. Виконайте фізичні вправи, згинаючи коліна і піднімаючи ноги до сундуку.

Боковий вигин – це вправ, який ви можете виконати з сидячої позиції. Ця вправа використовує гантелі в руках для додаткового опору. Поклавши сидіння, тримайте гантель в кожній руці, обіймаючи руки прямо на боках вашого тіла. Виконати вигин, сидячи високо, а потім згинаючи вправо, як ніби ви збираєтеся розмістити вашу гантель на підлозі. Потягніть шлунок, повернувшись у вертикальне положення, а потім заверніть вигин зліва.

Ви також можете тренуватися вашими косою з положення на спині. Д-р Пітер Френсіс знайшов веломаневрування ефективним косою тонізуючою вправою. Лежи на спині зігнуті коліна, ноги на підлозі, а ваші руки за головою. Почніть вправу, піднімаючи обидві ноги з підлоги та розтягнувши праву ногу від тіла. Виконайте похилий поворот, наблизьте вашу ліве коліно до сундуку та нахиліть його правим ліктем. Велосипедний маневр продовжується, коли ви чергуєте в коліна до протилежних ліктів.

Ваші косинні тонізуючі вправи додають у ваш щоденний тренінг. Д-р Пітер Френсіс рекомендує п’ять хвилин тренувань із зміцнення шлунку. Виконайте кожне вправ від 10 до 15 разів, відпочивайте, а потім повторіть два або три набори. Сильні обміни покращать вашу позу та зовнішній вигляд вашого шлунку. Ви можете відчути інші переваги, такі як зменшення болю в спині.

Обліки

Стояти

Сидять

Спина

Звичайний