Верстальник або стаціонарний велосипед

Так само, як підніматися на літак чи дві сходи, це сильно відрізняється від того, як їздити на велосипеді навколо блоку, StairMaster однаково відрізняється від стаціонарного велосипеда. StairMaster – це популярна марка моторизованих сходів-альпіністів, в яких ступінки рухаються схожими на екскалатор. Ви переходите на StairMaster з позиції стоячи, і ви залишаєтеся вертикально всюди. Безперервний рух кроків вимагає від вас постійного кроку вгору. І навпаки, стаціонарний велосипед вимагає від вас сидіння і педалі.

Переваги здоров’я обох

Як StairMaster, так і стаціонарний велосипед забезпечують відмінні аеробні тренування, тому що вони займаються основними групами м’язів стегна, стегон і гортань. Крім того, ви можете легко виконувати інтервали на будь-якій машині, збільшуючи швидкість кроку або педалювання протягом певного періоду часу, а потім сповільнюючи назад. Обидва типи машин будуть ефективно зміцнювати і тонізувати м’язи вашого нижнього тіла.

Педалювання проти кроку

Стаціонарний велосипед поставляється в різних типах, починаючи від традиційних вертикально до лежачих версій. Всі вони підтримують вашу масу тіла і педалюють. І навпаки, StairMaster завжди використовується в стоячій позиції, що вимагає кроку. Ви можете вибрати між двома різновидами моторизованих альпіністів, ступеневою або колійною біговою доріжкою.