Білий порошок без сою та без лактози

Більшість людей отримують весь протеїн, який вони потребують, з усієї їжі. Допоміжний протеїновий порошок може бути виправданим, якщо ви старанний спортсмен або у вас є проблеми з харчуванням збалансованого харчування. Сироватка та соя – переважні білкові порошки, тому що вони доставляють всі необхідні амінокислоти, необхідні вашим організмам, добре поєднуються з коктейлями та легко перетравлюються. Порошки яєчного білка та варіанти для вегетаріанців можуть запропонувати багато однакових переваг, однак, без лактози та сої. Ви також можете здивуватися, дізнавшись також, що сироватка та казеїн часто є майже без лактозу, незважаючи на те, що вони отримані з молока.

Яєчний білок

Якщо ви не вегетаріанець, який уникає всіх продуктів тваринного походження, порошок яєчного білка білків може стати вашим кращим вибором, коли сироватка та соя вимкнені. Білки складаються з амінокислот, дев’ять з них не можуть виробляти самостійно. Яєчні білки містять всі ці дев’ять незамінних амінокислот, зокрема амінокислоти з розгалуженою ланцюжком, які мають вирішальне значення для ремонту та росту м’язів. Порошок білка білка з яєчного білка також є джерелом 1-аргініну, нелегітимної амінокислоти, яка може сприяти серцево-судинному здоров’ю та енергії.

Vegan Choices

Концентрація багатьох порошків вегетативного білка з одним компонентом полягає в тому, що вони не містять всіх незамінних амінокислот або пропонують їх у правильному співвідношенні, щоб утворити повний білок. Якщо ви шукаєте порошкоподібний протеїн для забезпечення повного ареалу амінокислот після тренування, ви краще за все з веганськими сумішами, які містять декілька білкових джерел, комбінації оптимізують вміст амінокислот. Ці суміші зазвичай включають суміш гороху, коноплі, коричневого рису, насіннєвих зерен та зернових. Коли ви купуєте біодобавки з веганським білком, перевірте етикетку інгредієнта, щоб переконатися, що суміш не включає соєвий.

Впливові прискорювачі

Варіанти, такі як 100-відсотковий протеїн конопель або білок гороху, можуть бути не повними, але вони допоможуть збільшити споживання протеїну, якщо вас недостатньо. Якщо ви не намагаєтеся побудувати основні м’язи, інші продукти харчування, такі як квасоля, горіхи, бобові та зерно, з’їдаються впродовж дня, забирають амінокислоту. Конопля пропонує вміст з високим вмістом волокна і може допомогти у боротьбі з запаленням через високу вміст омега жирних кислот. Конопля містить всі незамінні амінокислоти, але не в однакових ідеальних співвідношеннях як повні білки, такі як соя чи сироватка. Гороховий протеїн пропонує амінокислоти з розгалуженими ланцюгами, щоб допомогти з відновленням м’язів, роблячи його придатним після тренування, але не в високих концентраціях, знайдених в яєчному або сироватковому білках.

Можливо сироватковий або казеїновий протеїн

Сироватковий білок надходить у концентрат та ізолює форми. Ізоляція більш високо оброблена і зазвичай містить мало чи ні лактози. Сироватковий ізолят є похідним від молока, однак, тому що, якщо ви дуже чутливі до лактози, вам все одно доведеться уникнути його внаслідок потенційного перехресного забруднення. Казеїн – це інший тип білка, що знаходиться в молоці. Як не дивно, більшість або вся лактоза може бути відокремлена від казеїну під час обробки. Казеїн іноді навіть входить до складу продуктів без лактози, таких як альтернативні сири. Однак, сліди лактози, можливо, потрапляють у порошки казеїну. Для більшості людей з непереносимістю лактози ці невеликі кількості не матимуть ефекту, але якщо ви вкрай чутливі, пропустіть його.