Безпечні вправи для кого-то з колінного сухожилля

Патларний тендініт – також спленований тендиніт – це запалення сухожилля, яке з’єднує суглобову чашечку або коліночницю з верхівкою гомілки або гомілки. Також це називається “коліно перемички”, це зазвичай впливає на спортсменів, які грають у баскетбол, волейбол і футбол, а також людей, які багато ведуть на велосипеді, бігають і ходять. Є кілька вправ, які рекомендуються для кого-то з колінним тендинітом, і кілька вправ, щоб уникнути.

Стіна Присідання

Стійте з головою, плечима та спиною до стіни. Розмістіть ноги на відстані 1 фути від стіни та розмістіть круглу подушку або футбольний м’яч між вашими стегнами. Тримайте плечі розслабленими і дивлячись прямо вперед. Повільно присідайте до майже в сидячому положенні, зберігаючи подушку або м’яч між вашими ногами. Тримайте протягом 10 секунд, потім повільно повертайте в початкове положення. Зробіть 10 повторень. Практикуйте, поки не зможете зробити три набори з 10 повторень.

Активізувати

Поставте ногу вашої травмованої ноги на крок або блок, який становить від 3 до 5 дюймів у висоту. Тримайте іншу ногу на підлозі. Перемістіть вашу вагу на травмувану ногу і вирівняйте коліно, щоб підняти вашу незрушену ногу з підлоги. Повільно опустіть вашу непорушну ногу на підлогу. Зробіть три набори з 10 повторень.

Плавання

Плавання є гарною кардіотренажею для людей із травмами колін, тому що вода забезпечує тренування без удару. Плавання допомагає покращити серцево-судинне здоров’я і сприяє загоєнню, зміцнюючи коліна. Виберіть потрясаючий удар або ніжний фрістайль для без болю тренування з плавання. Щоб отримати найкращі результати, плавайте принаймні 30 хвилин, чотири рази на тиждень.

Вправи для уникнення

Вправи та заходи, які можуть посилити колінний кабін і сухожилля шкіри, включають в себе носіння взуття на високих підборах, глибокі колінні вигини, сидячи в індійському стилі, на колінах на колінах, купання на бретельках, сидіння на корточках, надмірне згинання та катання на велосипеді з низьким сидінням. Усі ці вправи слід уникати, щоб запобігти подальшому загострення.

Ніколи не впливайте, якщо відчуваєте біль. Якщо у вас виникає біль під час вправи, зупиніть його негайно і застосуйте лід, щоб зменшити запалення. Зв’яжіться зі своїм лікарем, якщо біль не зникне. Не починайте нову програму вправ без першого звернення до свого лікаря або фізіотерапевта. Виконайте лише запропоновану процедуру, щоб уникнути подальшого травмування коліна.

Обережно