Переваги 29-дюймових гірських велосипедних коліс

Протягом багатьох років, гірські велосипеди розвивалися з автомобіля з непідйомною педаллю з великими шинами до складної їзди на машині. Під час цієї еволюції передні вилки з підвіскою поглинули удар, що дало вам більший контроль над грубою місцевістю. Потім рама розкололася, з огляду на стрижневу точку та амортизатор, щоб ще більше підвищити керованість. 29-дюймові шини, також відомі як “29er”, є наступним кроком у розвитку гірських велосипедів.

Більший діаметр 29er дозволяє на широку контактну зону з землею, коли ви стикаєтеся з повітряними ситуаціями, такими як сипкий бруд, пісок або грязь. Це пов’язано з більшою боковиною 29-дюймової шини порівняно з його меншими колегами. Навіть коли він нагнітається до рекомендованого PSI, більша площа контакту 29er збільшує вашу тягу при поворотах або підйомі в гору у будь-якому стані.

Шина з діаметром більшого діаметру потребує менше опору, коли прокат, ніж невелике колесо. Це означає легше їхати як по стежці, так і по дорозі до сліду. Простіше їзди заощаджують вашу енергію, це є цінною перевагою при плануванні вирушати на пригоду протягом усього дня на гірському велосипеді.

Коли ви дивитесь уперед і бачите крутий підйом на сходження, не зневіритесь – 29-дюймові шини на 29-дюйм допоможуть зберегти ваш рух вперед, коли ви досягнете нахилу. Цей збільшений імпульс вимагає менше підготовки, перш ніж ви потрапляєте в пагорб, і в результаті втрачається менша швидкість, коли ви піднімаєтесь на більш довгих нахилах. Це допомагає зберегти енергію під час їзди.

Під час вашої поїздки ви зіштовхнетесь з ударами, коліщатами, деревовими коріннями та безліччю інших перешкод, які мають можливість зловити ваше переднє колесо. Захоплення колеса часто призводить до перевертання вашого велосипеда або, принаймні, втрати контролю і відправлення вас з стежки. Більший діаметр 29-дюймового колеса дозволяє йому перетинати більшість перешкод – це, як правило, ловить 26-дюймовий колесо – не примушуючи вас втратити контроль. Це пов’язано з більшим кутом нахилу більшої шини, що означає, що перешкода потрапляє на шину у більш високій точці, ніж на менші колеса. Менше затонулості, звичайно, роблять для більш приємного дня на велосипеді.

29-дюймова шина на 1 1/2-дюйм більше ширини, ніж 26-дюймова шина. Це робить більшу рамку, необхідну для більшої шини, краще підходить для більш високих вершників, які в іншому випадку почуватимуть себе незручно і незграбно на меншій 26-дюймовій рамці для гірських велосипедів.

Тягова дія

Шлях найменшого опору

Більше імпульсу

Нагороди для верхової їзди

Їзда на висоті