Ping або Callaway великогабаритних клубів

Великі гольф-клуби є основною частиною будь-якої сучасної сумніви для гольфістів, і дебати про виробників гольф-клубів зазвичай зводиться до PING чи Callaway. Більш великі водійські гольфи збільшили довжину та точність, надаючи проникаючі кульові польоти та додаючи швидкість та силу м’яча. Великі гольф-черевики забезпечують набір наближених знімків підходу для отримання додаткової зелені в регулюванні та можливості птахів. Проте залишається великим питанням: чи слід грати великі гольф-клуби PING або великі гольф-клуби Callaway?

Найновіші пропозиції PING на ринку водіїв створили шум серед любителів і професійних гравців у гольф. PING мав п’ять моделей драйверів, доступних на початку 2011 року, і кожен з них має відмінні характеристики, призначені для покращення конкретного набору навичок гравця. Великі водії K15 або G15 є простими і легко вдарити. “Rapture” – це інша велика модель PING для 2011 року. Всі вони є скобами на професійних екскурсіях, виготовлені з титану та пропонують максимальне прощення. Основним плюсом є цінова точка, ці клуби можуть бути знайдені менш ніж за 300 доларів, що робить їх доступними для вашого середнього гравця у вихідні дні. Стиль відрізняється і є придатним серед натовпу країни клубу.

У Callaway Golf є інноваційні варіанти водія, включаючи FT-9 Tour і FT-IZ з можливістю взаємозамінних варіантів головок та валів. Ці клуби забезпечують відстань великої голівки водія, але з нижчим кульовим польотом, щоб проносити полет м’яча через вітер. Але найбільш очікуваний випуск 2011 Callaway – це його драйвер RAZR Hawk, який отримав Золоту медаль у Гарячому списку газети “Гольф Дайджест” – всеосяжний огляд обладнання. У цьому випадку великі водії Diablo та Diablo Edge також захопили золоті медалі.

Гнучкі праски PING найкраще підходять для середнього та високого перешкод. Розроблені в якості ігрових ігрових приладів, з великими солодкими плямами та величезними полями для помилок, останні поставки PING у відділенні надширотних праць включають в себе залізо / гібридний набір K-15, набір G15, Faith та набори G10. Всі ці залізо набори мають товсту верхню лінію, що робить клуб з’являється більше за адресою, і запустити з дуже високою траєкторією, завдяки нижньому центру тяжіння. Це, як правило, перекладається на простіший час з підходом знімки як з фарватера, так і від брехні неприємностей.

Клуби, які виділили Callaway з моменту його створення, – це великі праски. Клаувей широко розцінюється як найпростіший у вбивстві та найпрогресивніший праски в грі, відрізняє себе від PING в цьому відділі з відомими наборами, такими як X-22 і Diablo праски. Додаткові опції включають підроблені клуби для кожної з цих моделей. Це процес, який суто встановлює клуб на своє місце і забезпечує більший зворотний зв’язок щодо втручань у всьому та поза центрі. Половарики віддані перевагам серед талановитих гравців у гольф, але також популярні серед висококваліфікованих і середніх халікатів. За даними клубних оглядів від Golf.com, Callaway висуває вперед у битві з великих виробників тут.

Вибухові диски з PING

Потужність і точність з Callaway

PING робить підходи до пострілів легше

Витягування великого залізного тригера