Omega xl проти інших омега 3

Омега-3 жирні кислоти є важливою частиною дієти людини. Вони допомагають боротися із запаленням, сприяють покращенню здоров’я шкіри та серця, а також можуть поліпшити настрій та покращити пам’ять. Оскільки люди не можуть виробляти ці незамінні жирні кислоти, вони повинні споживатися через безрецептурні добавки або через продукти харчування. Омега-XL – це нова форма омега-3, яка доступна в Інтернеті. Завжди проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж починати нове доповнення.

Джерела омега-3

За даними Медицинської школи Тафтса, жирні кислоти омега-3 знаходяться в різноманітних продуктах харчування, включаючи лосось, сардини, тунець та інші жирні риби, лляне масло, горіхи, деякі зелені і соєві продукти. Деяким людям легше приймати омегу-3 в доповненнях, таких як капсули з риб’ячого жиру, капсули з лляної олії або омега-XL, що походить від зеленої м’язи.

Що робить Omega XL відрізняється від Omega-3

Омега-XL відрізняється від звичайної омега-3 через її джерело. Мідії з зеленою шкірою вирощуються в Новій Зеландії, де вони ростуть на виноградних лозах і збирають за 1-1 / 2 роки. Omega XL виготовляється від Great HealthWorks. Він обробляється для виділення всіх білків та вуглеводів, що робить його джерелом омега-3 для людей з алергією на морепродукти.

Як взяти Омега-3 і Омега-XL

Маггели Омега-3 доступні в капсулах від 1000 до 1200 мг. Один м’який гель приймають три рази на день з їжею. Омега-XL капсули приймають чотири рази на день протягом першого місяця, потім дві капсули щодня для технічного обслуговування.

Ефективність Омега-XL над Омега-3

Омега-XL є більш потужною формою омега-3 і містить очищені кількості цієї важливої ​​жирної кислоти. Мідії з зеленого лушпиння містять іншу суміш омеги-3. Це робить Omega XL більш ефективним, ніж звичайні капсули риб’ячого жиру або олійні олійні капсули, повідомляє MedicinePeople.net.

Використання Omega XL, а не Омега-3

При сильному запаленні та болях в суглобах і м’язи, сила Омега-XL перевершує омегу-3 як важливу жирну кислоту та антиоксидант. Його протизапальні властивості продовжують продовжуватись із подальшим використанням, а також можуть допомогти в пост-тренуванні затримки м’язової хвороби та відновлення, повідомив доктор Рон Екер, доктор-сертифікований акушер-гінеколог.