Чи повинні діти їсти лимони?

Лимони мають свіжий, терпкий смак, який люблять багато дорослих, але вони не створюють ідеальну їжу для немовлят. У кращому випадку, діти, ймовірно, відкидають кислий аромат лимона, у гіршому випадку, ваша дитина може мати алергічну реакцію або розвинути висип підгузників після їди лимонів. Зачекайте, поки ваша дитина стане малюком, щоб вводити лимони.

Смак

Діти, природно, тяжіють до продуктів з м’яким, солодким смаком, що є однією з причин, що педіатри часто рекомендують як першу їжу банани, рисові крупи, персики, солодку картоплі та яблучні вироби. Діти навряд чи будуть цінувати лимони, якщо ви їх запропонуєте.

Алергія

Уникайте цитрусових фруктів, у тому числі лимонів, доки ваша дитина не менше 10 місяців, відповідно до Maple Avenue Pediatrics, особливо якщо у вас є сімейна історія харчових алергій. Цитрусові фрукти дуже алергенні, і чим раніше ви їх вводите, тим більша ймовірність того, що ваша дитина може розвинути алергію.

Кислота

Лимони дуже кислотні і можуть погіршити гастроезофагеальний рефлюкс, або GER, що спричиняє погане харчування або дратівливість. Уникайте годування лимонів вашою дитині, навіть якщо у нього немає GER. Кислота може спричинити розлад шлунку або навіть сприяти висихання пелюшок. Відомо, що кислотні продукти, такі як цитрусові, викликають висип пелюшки, за словами доктора Лорена Феда, М.Д., автора “Природного дитини та догляду за дітьми”.

Загальні рекомендації

Більшість дітей не буде їсти лимони, якщо вони пропонуються, але навіть якщо ваша дитина здається цікавим лимонами, зачекайте щонайменше 10 місяців і навіть довше, якщо вас турбують харчові алергії. Введіть одну їжу за один раз, щоб ви могли легко виявити чутливість до їжі або алергію. Коли ви починаєте вводити цитрусові продукти, спочатку запропонуйте невелику кількість розведеного соку.