Фізкультура та харчування Мухаммада Алі

Мухуммад Алі був одним з найбільших супертяжких боксерів усіх часів. На той час, коли карта Алі закінчилася, він посідає рейтинг Джо Луї та Роккі Маркіано на вершині важкого класу. Алі був відомий своєю швидкістю рук і ноги. Він також був надзвичайно потужним ударником. Він був важким працівником у тренувальному таборі та використовував дієту та фізичні вправи, щоб отримати найкращі умови.

Алі був видатним бігунком, коли він був у тренувальному таборі. Він був зацікавлений в побудові витривалості, оскільки в епоху, що Алі воював професійно – з 1960 по 1981 рік – в суперважкій титульній боротьбі часто йшло 15 раундів. Єдиний спосіб продовжуватись у цих боях – це зробити біг, необхідний для витримки. Алі рано прокинеться і біжить о 5:30 ранку, він зазвичай буде працювати по шість миль на день, шість днів на тиждень.

Алі працював у тренажерному залі як будь-який борець своєї епохи. Типова Алі тренування включала в себе 15 хвилин розминки, щоб виробити хороший потік до серйозного тренування. Алі почав з п’яти трихвилинних раундів тіньового боксу. Він пройде 30-секундну перерву між раундами. Алі переїхав до важкого сумки на ще шість трихвилинних раундів. Він використовував важкий мішок для роботи на його комбінації ударів і витривалість. Він пройде 30-секундну перерву між раундами. Алі потім зробить 15 хвилин підлоги вправи. Він міняв свою рутину, але він виконував велосипедний хрус, присідання з культовим м’ячем і ногами, як його основні вправи. Тоді Алі знову поклав рукавички на сумку і потиснув мішок швидкості на дев’ять хвилин. Він закрив свої боксерські свердла, пропустивши канат протягом 20 хвилин. Алі завжди рухався під час пропуску і відмовився залишатися на тому ж місці.

Завдяки своєму ранньому етапу своєї кар’єри Алі швидко потиснув. Але коли він став чемпіоном, побивши Сонна Лістона в 1964 році, він не був фанатом спарингу, щоб підготуватися. Для одного, він не любив бити своїх спарингових партнерів, і він був більш зацікавлений у посиленні його оборонних навичок. Отже, він взяв багато ударів під час спарингу. Тривалий тренер Анджело Данді часто розгнівався, коли Алі взяв би удари під час спарингу. “Алі ніколи не виграв рішення в тренажерному залі”, – сказав Данді в “Нью-Йорк Дейлі Ньюс” у 1996 році. “Він взяв вбивство в тренажерному залі лише тому, що саме так він хотів навчити.

Алі їв здорову їжу протягом всієї своєї кар’єри. Його сніданки завжди були здоровими з яйцями, апельсиновим соком та тостами, що є скобами. Він з’їв курку і стейк як основних джерел білка. Він їв зелені боби, картоплю та інші овочі, щоб переконатись, що у нього є енергія для тренувань. Він регулярно їв фрукти, пив сік і воду протягом дня.

Дорожня робота

Тренажерний зал

Спаррінг

Дієта