Середня bmi у США

Збереження здорової ваги – це не лише естетика, а надмірна вага значно підвищує ризик розвитку різних хронічних захворювань. Один з способів надання послуг охорони здоров’я опосередковано виміряти жирність тіла шляхом обчислення індексу маси тіла або ІМТ. Вимірювання свідчить про те, чи є ваша маса тіла вагою, здоровою вагою, надмірною вагою або ожирінням. Ваш ІМТ має значення, оскільки чим більше вага вашої ваги, тим вище ваш хронічний ризик захворювання. Виявлення вашого ІМТ – це хороший спосіб дізнатись, чи потрібно вам скинути вагу.

Середній ІМТ для американців

ІМТ – це непрямий розрахунок жиру в організмі за висотою та вагою. Формула для ІМТ – вага / (висота x висота) х 703. Вага розраховується у фунтах і висоті в дюймах. Наприклад, розрахунок для особи, що важить 190 фунтів і становить 6 футів, 190 ділиться на 5 184, помножений на 703, що дорівнює ІМТ 25,7. Середній показник ІМТ в Сполучених Штатах складає приблизно 26,5. Згідно з Національним опитуванням охорони здоров’я та харчування. ІМТ від 18,4 до 24,9 вважається здоровим, а від 25 до 29,9 – як надмірна вага. ІМТ в 30 і більше падає в групі ожиріння. Середній американець, маючи ІМТ 26,5, має надлишкову вагу і потребує вживання змін у харчуванні та фізичних вправ, щоб знизитись до здорового ваги. Спортсмени з високим ІМТ є винятком, оскільки вони можуть не мати зайвої ваги. ІМТ часто не є точним вимірюванням жирності тіла для спортсменів, оскільки вони, як правило, мають набагато вищу м’язову масу, ніж середня людина.

Ризики надмірна вага та ожиріння

Надмірна вага ставить тягар на ваше тіло і може викликати підвищений рівень холестерину в крові, підвищений артеріальний тиск і підвищений вміст цукру в крові, що є ознаками проблемних станів здоров’я. Займання зайвих кілограмів також підвищує навантаження на суглоби та хрящі. Наявність надлишкової ваги або ожиріння підвищує ризик серцевих захворювань, деяких видів раку, інсульту, гіпертонії, діабету 2 типу, апное сну, жирової хвороби печінки та остеоартриту. Люди з вищим ІМТ мають більший обхват талії, інший маркер для Ризик хронічної хвороби. Найбільше і найдовше дослідження для оцінки ризику для здоров’я надлишкового жирового жиру, відомий також як внутрішньоутробний жир, – це дослідження здоров’я медсестер. Дослідники виявили, що незалежно від ІМТ, маючи більш високу окружність талії, ви піддаєте значному підвищенню ризику смерті від серцевих захворювань, раку та всіх причин. Дослідження було опубліковано в квітневому номері журналу Circulation, квітень 2008 р. Вісцеральний жир небезпечний, тому що він глибше в животі і накопичується навколо ваших органів, сприяючи запалення та негативно впливаючи на оточуючі органи. Наприклад, вісцеральний жир, що накопичується навколо печінки, є ключовим фактором в жирних захворюваннях печінки, відповідно до доповіді, опублікованої в журналі гастроентерології в травні 2006 року. Щоб зменшити ризик хронічних захворювань, намагайтеся поставити об’єм по пояс менше 40 дюймів Для чоловіків і жінок менше 35 дюймів; Доброю новиною є те, що втрата ваги від 5 до 10 відсотків маси тіла знижує ризик таких проблем, як серцево-судинні захворювання. Якщо ви важили 180 фунтів, це зниження ваги від 9 до 18 фунтів.

Знати цільові цілі здоров’я

Окрім ІМТ, важливо знати цілі інших параметрів здоров’я. Здоровий кров’яний тиск становить 120/80 або менше, у той час як цільовий рівень цукру в крові становить менше 100 міліграм на децилітр. Наявність глюкози та артеріального тиску в цільовому діапазоні допомагає зберегти серце та інші органи здоровими. Для холестерину загальна кількість менш ніж 200 міліграм на делілітр, що складається з менш ніж 100 для ліпопротеїнів низької щільності або ЛПНЩ – – “поганий” холестерин – і менше, ніж 150 для тригліцеридів. Мета для ліпопротеїнів високої густини або HDL, “хорошого” холестерину, становить більше 40 міліграм на децилітр для чоловіків і більше 50 для жінок. Холестерин може накопичуватись у ваших артеріях і зменшити їх, збільшуючи ризик серцевого нападу або інсульту.

Втрата ваги для покращення ІМТ

Покращення вашого складу тіла є основою для поліпшення вашого здоров’я та зниження вашого ІМТ. Це означає збільшення кількості м’язової тканини у вашому тілі та зменшення кількості жиру, який ви носите. Одним з перших кроків є скорочення кількості продуктів, які забезпечують надлишок калорій. Деякі з основних винуватців типової дієти – це цукровані напої, молочні десерти, цукристі закуски, піца та жирні м’ясні вироби, такі як ковбаса та бекон. Часто, відновлюючи ці продукти і отримуючи більше фізичної активності, достатньо, щоб поліпшити ваш ІМТ. Мета – вибрати в основному свіжу цільну їжу, таку як фрукти та овочі, м’ясо та морепродукти, цільне зерно, молоко та йогурт, горіхи, насіння та ненасичені масла, такі як оливкова, сезам та лляна сир.