Рекомендована добову норму цукру

Більшість людей люблять смак солодощів, і вони рідко розчаровані – цукор доданий до безлічі продуктів, включаючи соду, сухих сніданків, хлібобулочних виробів і навіть продуктів, які зазвичай не вважаються солодкими, такі як хліб та консервовані супи. З 2010 року американська дієта на 19 відсотків більше цукру, ніж в 1970 році, повідомляє “TIME Magazine”. Поряд з цим зросли темпи ожиріння та деякі хронічні захворювання, такі як діабет 2 типу, серцеві захворювання та інсульт.

Американська асоціація сердець рекомендує чоловікам обмежити додавання цукру до 36 грамів або 9 чайних ложок на день. Жінці повинні обмежувати додавання цукру до 24 грамів, або 6 чайних ложок кожен день. Додаткова рекомендація вимагає обмеження сладких безалкогольних напоїв до 36 унцій щотижня, або більше 450 калорій на основі калорійності дієти, що складається з 2000 калорій. Калорії з безалкогольних напоїв призводять до збільшення ваги, ніж калорії з твердих продуктів. Ці обмеження стосуються лише доданого цукру, а не цукрів, які природно зустрічаються в деяких продуктах харчування, таких як фрукти. Середній американець споживає 21 чайну ложку, або 84 г цукру щодня, хоча, набагато більше, ніж рекомендовано.

Ознайомтеся з назвою харчування та списками інгредієнтів, щоб дізнатись тип та кількість доданих цукру в їжу або напій. Доповнений цукор виражається багатьма різними назвами, включаючи кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози, коричневий цукор, сахарозу, мед, патоку, цукор-сирець, кукурудзяний підсолоджувач, інвертний цукор, кукурудзяний сироп, сироп з солоду, фруктозу, глюкозу та декстрозу.

Надлишок цукру може призвести до серцево-судинних захворювань. Дослідження 2010 року, опубліковане в “Журналі Американської Медичної Асоціації”, яке очолював доктор Міріам Вос, професор педіатрії в Університеті Еморі, виявив, що люди, які споживали середню кількість доданого цукру, підвищили рівень шкідливих жирів в крові . Ліпопротеїни низької щільності, холестерин ЛПНП та тригліцериди підвищені, тоді як захищений ліпопротеїн високої щільності або холестерин ЛПВП знижується. Дослідники вважають, що ці ефекти пов’язані з фруктозою та високофоротозним кукурудзяним сиропом, зокрема, недорогим індустріальним підсолоджувачем, що використовується в більшості безалкогольних напоїв та в багатьох оброблених, упакованих та консервованих продуктах.

Люди, які пили лише одну порцію соняшникової солі або інших солодких безалкогольних напоїв за 12 унцій, мають на 15% більше шансів на розвиток діабету 2 типу. Ті, хто п’є два порції, збільшують свій ризик на 26 відсотків, за даними аналізу даних 11 досліджень, проведених дослідниками Гарвардської школи громадського здоров’я, і ​​опубліковані в листопаді 2010 року журналу “Діабет”. Один з 12-унційне безалкогольного напою містить в середньому 10 чайних ложок цукру, що перевищує добові ліміти додавання цукру як для чоловіків, так і для жінок.

Рекомендовані обмеження

Визначення доданих цукрів

Цукрова і серцева хвороба

Цукор та діабет типу 2