Пілатесні вправи для стукіт колін

Скошені коліна, як правило, виправляються з вправ, які зміцнюють зовнішні м’язи стегна. Пілатесні вправи роблять сильні м’язи талії та стовбура для хорошої постави, рівноваги та стабілізації. Деякі вправи для пілатесу спрямовані на ваших хибних викрадачів, які є м’язи ззовні вашої стегна. Коли ці м’язи слабкі, вони не можуть тягнути коліна назовні до їх правильного вирівнювання, так що ваші коліна руйнуються всередину, створюючи стукіт коліна.

Вправи пілатесу не вимагають іншого обладнання, крім мат. Тоніте свої зовнішні стегна, щоб правильно стукати в коліна, виконуючи вправи, такі як метелик. Метелик вказує на коліна назовні, зміцнюючи міцність в протилежному напрямку від ступеня до коліна. Підніміть ноги на відстані ширини плечей і поверніть ноги на 45 градусів. Переверніть руки перед тілом і згинайте коліна, доки стегна не будуть паралельні до підлоги. Натискай на каблуки і вичавлюй свої члени, коли ти встаєш на кулі ніг. Скиньте руки назовні і над головою, перетинаючи зап’ястя.

Кільце Пілатес або магічне коло – це частина обладнання для рульового колеса з двома “ручками” на кожному кінці, щоб тримати їх на ногах. Кільце ефективне для тонування внутрішньої та зовнішньої стегон. Щоб зміцнити зовнішні стегна, лежите на вашій стороні, коли коліна згинається під прямим кутом, і покладіть кільце на зовнішність ваших гомілок. Одна підкладка рукоятки кільця розташована на підлозі під нижньою ніжкою, а інша ручка вказує на стелю. Підніміть верхню ногу до стелі, щоб протистояти кільцю. Тримайте коліно в напрямку вперед, щоб практикувати правильне вирівнювання. Не дозволяйте це вказувати всередину. Повторіть на іншій стороні.

BOSU, або обидва боки, створює нестабільну обстановку, на якій можна займатися. Це збільшує виклик для вашого основного, включаючи ваші стегна. Бічні лязгінні ноги на BOSU – це пілатесне вправу, що одночасно зміцнює внутрішню і зовнішню стегна; біжій стороні правого стегна в центрі круглої частини BOSU, ваші ноги прямі, а ваш верхній торс підтримується Правий лікоть на підлозі. Висуньте ноги разом і складайте коліна, направлені прямо вперед. Підніміть обидві ноги до стелі. Повторіть на іншій стороні.

Одне вправу, яке ви можете виконати на відповідному пілатес або подібній машині, – це викрадення сидячого шару. Щоб виконати цю вправу, сидіти на сидінні зверху до вертикальної рами, ногами прямо перед вами. Схопіть ручки, підключені до кабелів, руками прямо, і покладіть внутрішні сторони ваших ніг проти кабелів. Відкрийте ноги, щоб натиснути на кабелі. Ваші руки рухаються за допомогою ніг, щоб тримати кабелі на місці, але не виконувати жодної роботи.

Мат Пілатес

Пілатес кільцевих вправ

Пілатес з BOSU

Пілатес машинні вправи