Причини не втратити вагу, незважаючи на дієту і фізичні вправи

Здається, це відбувається з кожним дієтом в якийсь момент: шкала відмовляється відставати, незважаючи на ваш режим втрати ваги. Не відчай. Втрата ваги – це процес, який спирається на безліч факторів, включаючи вправи, дієти, особисті звички та рівні стресу. Припинення втрати ваги може спричинити занепокоєння і призвести до відмови, тому важливо визначити спільних винуватців.

Надзвичайні нагороди

Ви можете зупинити втрату ваги – або навіть отримати кілька фунтів – якщо ви компенсуєте за калорії ви спалюєте під час тренувань. Наприклад, після тривалої тренування і переїдання ви можете відчувати себе злилим. Або ви можете винагородити себе за заняття з нездоровим доглядом. Ви також можете бути менш активними на решту дня після тренування. Щоб боротися з цими каменями спотикання, слід правильно підрахувати, скільки калорій ви споживаєте кожен день. Гарне правило: Щоб втратити фунт, треба скоротити щонайменше 3500 калорій на тиждень. Ефективним способом зробити це є спалення 300 калорій з фізичними навантаженнями щодня і зменшити споживання калорій на 200 калорій на день.

Скип на тренуваннях

Змагання через тренування або повторення тренувань сили занадто швидко можуть призвести до застійної втрати ваги. Розробка занадто швидко не надає належного уваги вашим м’язів, що може означати менше калорійного горіння та бідніший м’язовий тонус. Начебто просте таке, наприклад, пропускання пом’якшення, призвело до мінімум п’яти хвилин від вашого загального часу виконання, якщо ви потрапляєте у звичку це робити, то час збільшується. Це також запобігає ефективному використанню вашого організму енергії та кисню. Робіть щонайменше 30 хвилин серцево-судинної вправи п’ять днів на тиждень. Ви можете розбити це за 10 хвилин, якщо це здається більш керованим. Зробіть кожне повторення тренування сил повільним, щоб отримати найбільшу користь для ваших м’язів. Зігрійте легкими, п’ятимісячними аеробними вправими, такими як жвава ходьба або біг підтюпцем.

Бути реалістичним та знаючими

Встановлення необгрунтованих цілей може саботувати зусилля з втратою ваги. Наприклад, якщо їсти надзвичайно низьку кількість калорій – наприклад, 1400 калорій або менше в день – це може призвести до того, що ваше тіло перейде в режим голодування. Коли це трапляється, ваше тіло втримується на жир, а не на спалюванні. Крім того, не слід недооцінювати кількість калорій, які ви берете. Наприклад, ви можете прочитати наклейку та дізнатись, скільки калорій було на сніданку для сніданку, який ви їли, але не знаєте 200 калорій у латте, з яким ви пили з нею.

Отримайте багато хороших речей

Не пити достатню рідину може перешкоджати втраті ваги. Коли вода зневоднена, ваше тіло зберігає більше жиру, ніж його спалювати. Щоб запобігти цьому, спробуйте пити половину ваги тіла в унції щодня. Напруження також може призвести до втрати ваги на схилах. Під стресом ваше тіло вивільнює гормону кортизону, який з плином часу може сповільнити обмін речовин і змусити ваше тіло зберігати жир. Знизити стрес, регулярно займатися фізичними вправами та практикувати методи релаксації, такі як глибоке дихання або медитація.