Правий шлях залози болить при ходьбі

Біль у правому яєчнику при ходьбі може бути ознакою багатьох умов. Ці умови варіюються від незначних до серйозних, тому визначення причини вашого дискомфорту є обов’язковим для належного лікування. Отримайте медичну допомогу, як тільки біль починає виключати можливі основні стани.

За даними MayoClinic.com, біль у вашому яєчнику під час ходьби може спричинити синдром полікістозних яєчників, що є найпоширенішим гормональним розладом серед жінок репродуктивного віку. Коли кіста вибухне, ви відчуєте гострий біль. Більшість жінок із синдромом мають збільшені яєчники, що містять маленькі кісти, що вистилають зовнішній край кожного яєчника, що може призвести до болю під час діяльності. Неправильні або важкі періоди менструації супроводжують полікістозний синдром яєчників, а також ріст волосся на обличчі, ожиріння та вугрів. Більш серйозні ускладнення цього захворювання включають діабет 2 типу, підвищений артеріальний тиск, аномалії холестерину та метаболічний синдром. Ви не можете проявляти ознаки синдрому полікістозних яєчників, поки ви не набудете ваги або спробуєте завагітніти.

Болі при ходьбі можуть бути прив’язані до ендометріозу, якщо ви страждаєте менструацією. Тканина, яка звичайно ллється всередину вашої матки, може вирости за межі вашої матки, і це викликає ендометріоз. Цей стан зазвичай росте навколо яєчників, кишечника або вашої тканини таза. Тканини ендометрію здатні поширюватися за межі тазової області. Ця тканина ендометрію розкладається і кровоточить під час менструації, як це було б у матці. Ця зміщена тканина не може вийти з вашого тіла, стаючи проблематичною для оточуючих тканин. Це захоплення призводить до подразнення тканин, рубцевої тканини та зростання тканини, яка зв’язує органи разом. Цей процес може бути болючою під час таких заходів, як ходьба.

Якщо біль, який ви відчуваєте під час ходьби, через овуляцію, ви відчуєте це в нижній частині живота, всередині кістки стегна. Біль у яєчниках може виникнути під час овуляції, і він триватиме десь від хвилин до 48 годин. Кожна жінка сприймає біль у овуляції на різних рівнях, починаючи від легкого тиску до різкого болю. Деякі жінки відчувають судоми, а інші вказують на біль у вигляді овуляції, які є ледь помітними. Частота овуляції виникає приблизно за два тижні до менструації, і вона відчувається на будь-якій стороні вашого яєчка, що виділяє яйце. Біль, як правило, перемикає сторони від одного циклу до іншого, але він може повторюватися з одного боку протягом декількох циклів.

Біль у яєчників під час ходьби також може виникнути внаслідок запального захворювання таза, що може спричинити утворення абсцесу та тривалий біль у тазовому стані. Відповідно до Центрів контролю та профілактики захворювань, у США понад 750 000 жінок щорічно переживають епізод гострого запального захворювання органів малого таза, що викликає біль у нижній частині живота. Як наслідок, від 10% до 15% цих жінок може стати недієвими діти через пошкодження фаллопієвих труб або тканин в і поблизу матки та яєчників. Запальні захворювання таз приводять до великої частки позаматкової вагітності, що відбуваються щороку. Це захворювання є результатом інфікування матки, маткових труб та інших статевих органів. Це може бути результатом деяких захворювань, що передаються статевим шляхом.

Синдром полікістозної яєчника

Ендометріоз

Овуляційна болю

Запальні захворювання таза