Окра і цукор в крові

Окра забезпечує значну кількість основних поживних речовин, включаючи марганець та вітаміни С і К. (Хоча окра має потенціал для підвищення рівня цукру в крові, оскільки містить вуглеводи, це, швидше за все, не спричинить великих змін.

Вміст вуглеводів

1/2-чашка порції вареної окра тільки містить 18 калорій і 3,6 грами вуглеводів. Це менше середнього вмісту вуглеводів для овочевих овочів нестарковини, що дорівнює 5 г на півстака, і набагато менше, ніж 15 грамів, виявлених у типовому виведенні вуглеводів крохмальної їжі, фруктів або молока. Кількість вуглеводів, що підвищують рівень цукру в крові, частково залежить від Вашої ваги, а людина з 150 фунтів, як правило, відчуває збільшення на 4 пункти, а людина на 100 фунтів відчуває збільшення на 5 пунктів з кожним споживаним грамом.

Вміст волокна

Вміст волокна їжі відіграє певну роль у його впливі на цукор в крові, тому що волокна не підвищують рівень цукру в крові, як і інші види вуглеводів. Кожна порція окра забезпечує 2 грами волокна або 8 відсотків щоденного значення. З цього приблизно половина складається з розчинного волокна. Як показано в статті “Міжнародний журнал біологічних наук”, опублікованій в липні 2012 року, розчинне волокно в окра має мінімізацію рівня цукру в крові.

Глікемічний індекс

Продукти, які мають високий рівень глікемічного індексу, часто призводять до збільшення рівня цукру в крові, але продукти, які мають низький рівень глікемічного індексу, зазвичай викликають лише мінімальні зміни рівня цукру в крові. Нестримні овочі, такі як окра, є низьким вмістом глікемічного індексу, за даними Американської асоціації з діабету, і їх можна вільно користуватись.

Рекомендоване використання

Американська асоціація з діабету рекомендує щонайменше три-п’ять порцій нестаркових овочів. Половина чашки вареної окра – одна порція. Включіть окра в страви з рибою, помідорами, кукурудзою або цибулею, тому що її м’який баклажан-подібний смак доповнює ці ароматизатори, зазначає Університет Іллінойсу.