Меланома і втрата ваги

Меланома є типом раку, який утворюється в клітинах, що виробляє меланін у вашій шкірі. Меланома приймає життя більше 8,650 людей щороку – хоча це є найбільш виліковним з усіх ракових захворювань шкіри, пояснює Американське товариство раку. Якщо вам недавно було діагностовано меланома, одним із перших ознак захворювання є зниження ваги. Якщо у вас виникає втрата ваги та у вас є моль, який змінив форму або колір, негайно зверніться до свого лікаря.

Меланома зустрічається у людей, які мали надмірне ультрафіолетове опромінення, але це також може спричинити генетичні та екологічні фактори, відзначає клініка Майо. Меланома зазвичай починається зі зміною вашої існуючої моль або знака народження. У меланоцитах меланома починає приймати свою форму. За основним ABCD та Es меланоми, цей інструмент може допомогти вам виявити меланому або інші попередні ракові ураження шкіри на ранньому етапі. Асиметрія. Подумайте про те, що моль виглядатиме поділено прямо на середину – якщо він зігнувся, щоб задовольнити ті ж кромки, це може бути ознакою раку шкіри. B – границя. У вас є моль або місце шкіри, що має нервовий край? C для кольору. Меланома відома тим, що вона перетворює на шкіру потворний колір, такий як чорний, синій або сірий – якщо колір молі змінює кольори або має інші кольори всередині нього, це може бути меланома. D – діаметр. Потрібно вивчити моль, розмір якого перевищує головку олівцевої ластики. E є для висоти. Моль, що піднімається над поверхнею шкіри, слід розглядати дерматолог.

Крім того, щоб визнати, що у вас є зміни у вашій шкірі, ви також можете відчувати себе погано. Одним з найпоширеніших ознак раку шкіри є почуття загальної нездужання або як у вас грип. Головний біль, втома, схуднення, втрата апетиту та нудота – це симптоми, які ваше тіло працює, щоб боротися з раком та хворобами. Ваша втрата апетиту може призвести до втрати ваги. Якщо ви нещодавно були діагностовані, втрата ваги може бути результатом стресу захворювання та турботи про своє майбутнє здоров’я.

У розвинених випадках меланоми втрата ваги може бути ознакою того, що хвороба поширилася на навколишні лімфатичні вузли або органи – це називають метастазами. Метастази є загальним з меланомою, оскільки рак дуже агресивний. Як тільки рак поширюється на інші життєво важливі органи, такі як печінка, нирки, легені або мозок, ваше тіло може відреагувати на блювоту, що вимагає правильного харчування.

Лікування меланоми визначатиме ваш дерматолог і онколог. Видалення майже завжди є пріоритетом, а також хірургічним шляхом для видалення ракових пухлин або лімфатичних вузлів, які ракові клітини, які могли поширюватися. Інша форма лікування – хіміотерапія. Хіміотерапія складається з комбінації нітрозоуреатів, метилюючих агентів і таксанів, пояснює Медичний центр Університету Меріленда. Препарати хіміотерапії можуть викликати нудоту, блювоту, яка може призвести до сильної втрати ваги та недоїдання. Імунотерапія та радіація також можуть розглядатися в залежності від тяжкості вашого раку.

Меланома

Втрата ваги

Етапи

Лікування