Медичні властивості ананасового соку

Ананасовий сік дає солодкий смак і служить можливістю для питної рівнини або змішаного з іншими соками. Його медичні властивості роблять його гарним вибором для різних станів здоров’я та травм, хоча сполуки цього соку можуть взаємодіяти з деякими антибіотиками. Завжди звертайтеся до свого медичного працівника, перш ніж приймати ананасовий сік за медичною проблемою.

Питний ананасовий сік може надати деякі медичні вигоди для людей, які страждають на коліт. Це стан, що відзначається запаленням товстої кишки. Це може викликати біль у животі та здуття живота, діарею, газ і зневоднення. У дослідженні, опублікованому у грудні 2010 року “Запальні захворювання кишечника”, вказується, що споживання свіжого або замороженого ананасового соку може зменшити набряк товстої кишки через фермент, відомий як бромелаїн у фруктах. Дослідники відзначають, що екстракт бромелайну працював більш ефективно, ніж цей сік, але ананасовий сік як і раніше надавав переваги. Це дослідження проводилося на мишах, тому існує потреба в дослідженнях людей, щоб підтвердити ці висновки.

Включіть ананасовий сік у свій раціон, і ви, природно, можете зменшити кількість холестерину в крові. Дослідження, доступні в грудневому випуску журналу “Medical Science Monitor” у грудні 2005 р., Вивчили вплив ананаса та інших фруктових соків на ліпіди плазми. Дослідники виявили, що на щурах, що вживали ананасовий сік протягом тригодинного періоду, спостерігалося зменшення часток ліпопротеїдів, сполук, які несуть жир через кров, а також підвищений обмін речовин, діяльність яких знижує рівень холестерину. Оскільки це було дослідження тварин, необхідні дослідження людини.

У наступний раз, коли у вас є травми сухожиль, зв’язок або інших м’яких тканин, подумайте про пити ананасовий сік. Докази, представлені у квітні 2011 року “Журналі лікарських харчових продуктів”, показують, що бромелаїн в цьому соку трохи збільшив кількість клітин сухожиль після пошкодження ахилової п’яти в моделях щурів, а також знизив рівень малодіалегіду – сполуки, яка може Викликають мутації в тканинах. При цьому ананасовий сік сприяє загоєнню на ранніх стадіях травми, проте необхідно провести дослідження людини.

Високий марганець вмісту ананасового соку означає, що це хороший вибір для підвищення родючості через якість сперми. 1 чашка порції цього соку забезпечує 1,3 мг марганцю, щоденне рекомендоване прийом для чоловіків становить 2,3 мг щодня. У листопаді-серпні 2009 року випуск “Окислювальна медицина та стільниковий довговічність” містить дослідження індійських дослідників, яке співвідносить споживання марганцю в ананасовому соку та інших продуктах з підвищеним рухом сперми. Він також захищав сперму під час заморожування для зберігання, що може підвищити ваші шанси зачаття.

Переваги хворих на коліт

Знижує рівень холестерину

Швидкість загоєння тканинних травм

Сприяє чоловічому народженню