Магній при м’язових та суглобових болях

Магній є важливим мінералом, який відіграє важливу роль у вашому тілі. Ви можете отримати магній з їжі продуктів, таких як м’ясо, горіхи, зерна та овочі, але деякі люди повинні приймати доповнення. Перш ніж приймати додавання магнію, щоб допомогти лікувати м’язові чи суглобові болі, поговоріть зі своїм лікарем про правильне дозування та можливі взаємодії з лікарськими засобами.

Функція

Магній вражає майже всі частини вашого тіла, але він відіграє важливу роль у здоровій функції ваших м’язів, а також у вашому серці та нирках, вважає медичний центр Університету Меріленда. Магній також стимулює ферменти, які допомагають нормалізувати рівень організму кальцію, калію та інших важливих вітамінів та мінералів. Якщо у вас м’язові болі або спазми, магній може допомогти розслабити ваші м’язи, відзначає Медичний центр Університету Пітсбурга. Якщо у вас виникають болі в суглобах через певні захворювання, додавання магнію може полегшити болі. Крім того, магній допомагає блокувати надлишок кальцію від осадження в ваших м’язів.

Ефекти

Застосування магнію може допомогти лікувати м’язові та суглобні болі внаслідок захворювань, таких як фіброміалгія, синдром неспокійних ніг та остеопороз, – каже Медичний центр Університету Пітсбурга. Магній також може допомогти полегшити м’язові болі та інші симптоми, пов’язані з передменструальним синдромом, або PMS, відзначає Університет Мічиганської системи охорони здоров’я. Те ж саме стосується дисменореї, стану якої є хворобливі менструальні судоми. Ви можете приймати магній, щоб допомогти лікувати болі в суглобах за рахунок ревматоїдного артриту. Проте не існує вичерпного медичного дослідження, яке підтримує застосування добавок магнію для запобігання або лікування будь-якого стану здоров’я.

Дозування

Рекомендована щоденна потреба у споживанні магнію складає від 400 до 420 міліграм для дорослих чоловіків і від 310 до 320 міліграм для жінок, вважає Медичний центр Університету Пітсбурга. Вагітні жінки повинні отримувати від 350 до 360 мг магнію кожен день, в той час як годування груддю жінки повинні отримати від 310 до 320 міліграмів. Щоденні вимоги до дітей нижчі, з дітьми, що потребують від 30 до 75 міліграмів, малюків 80 міліграм і старших дітей віком до 13 років від 130 до 240 міліграмів. Підліткові хлопчики потребують 410 міліграмів магнію в день, а дівчаткам підлітків – 360 міліграмів. Дорослі, яким потрібно приймати додавання магнію для м’язових та суглобових болів чи інших питань, пов’язаних із здоров’ям, зазвичай приймають від 250 до 350 мг на день, відзначає Університет Мічиганської системи охорони здоров’я. Попросіть свого лікаря про дозування, яке підходить вам, перш ніж почати прийом додавання магнію.

Міркування

Окрім лікування м’язів та суглобів, додавання магнію може допомогти лікуватися від астми, високого кров’яного тиску, серцево-судинних захворювань, діабету, синдрому хронічної втоми та глаукоми, відповідно до Меморіального Слан-Кеттерінга. Магній може допомогти запобігти шумовій втраті слуху, серцевій недостатності, аритмії та мігрені, а також лікувати камені в нирках, аутизм, пролапс мітрального клапану, прееклампсію, анемію, сечовивідні порушення, симптоми абстинентного збудження, тривогу, синдром Рейно та високий рівень холестерину.

УВАГА

Якщо ви приймаєте добавки магнію, ви можете відчути побічні ефекти, такі як діарея, – каже Університет Мічиганської системи охорони здоров’я. Приймаючи занадто багато магнію, може також спричинити судоми, нудоту та блювоту, а токсичність може навіть призвести до смерті, – попереджає Центр раку Меморіал Слоун-Кеттерінг. Магнійові добавки можуть бути небезпечними, якщо у вас є блокада серця, ниркова недостатність або ниркова хвороба кінцевої стадії. Магнійові добавки можуть також негативно взаємодіяти з певними препаратами, такими як антибіотики, блокатори кальцієвих каналів для гіпертонії, гормональної замісної терапії, лікарських засобів для діабету, левотироксину та Fosamax та інших препаратів для лікування остеопорозу, відзначає Медичний центр Університету Меріленда. Магній також може перешкоджати амілориду, дигоксину, нітрофурантоїну та нейром’язовим блокаторам, а також залізовмісних та фолатних добавок.