Болі у шлунку та молоко з магнію

Молоко магнію, також відомий як молоко магнезії, зазвичай використовується для зменшення кількості кисню у шлунку та використовується для лікування запорів, але це також може викликати біль у шлунку як поширений побічний ефект внаслідок передозування. Перш ніж використовувати молоко з магнію, поговоріть зі своїм лікарем про безпеку та ризики, пов’язані з використанням цього добавки. Молоко магнію не було оцінено FDA для лікування або запобігання будь-якого медичного стану, і його слід використовувати лише під час догляду лікаря.

Молоко магнію

Drugs.com стверджує, що молоко магнію є природним мінералом, який допомагає підтримувати ваші м’язи та нерви. Більшість людей отримують достатньо магнію через дієту, але якщо ваш лікар хоче збільшити кількість магнію, який ви приймаєте, вона може рекомендувати приймати молоко магнію. Молоко магнію зазвичай використовується для лікування печії, роздратування шлунку та полегшення травлення з-за його природного антацидного ефекту. Додаток також використовується як природний проносник для полегшення запорів. Якщо ваш лікар рекомендує цей препарат і ви розвиваєте побічні ефекти, негайно повідомте про це свої лікарі.

Викликає біль у шлунку

Хоча молоко магнію зазвичай використовується для лікування болю в животі від травлення та запору, доповнення може також викликати біль у шлунку. У деяких випадках біль у шлунку вважається поширеним побічним ефектом молока магнію. Медичний центр університету штату Меріленд стверджує, що біль у шлунку може бути ознакою передозування магнію. Занадто багато магнію може призвести до небезпечного зниження артеріального тиску, нудоти, блювоти, зниження пульсу, плутанини, коми і може призвести до смерті.

Ступінь болю

Якщо у Вас виникає незначний біль у шлунку разом із роздратованим шлунком, Drugs.com рекомендує продовжувати використовувати молоко магнію, повідомляючи свої симптоми лікарю. Якщо у вас виникає сильний біль у шлунку, який забороняє звичайні щоденні функції, припиніть користування продуктом та зателефонуйте своєму лікарю. Якщо ви помітили кров у своїй рвоті або крові у своєму стільці, зателефонуйте до лікаря, оскільки наявність крові може бути ознакою більш серйозного стану.

Розгляд алергії

Сильний біль у животі може бути ознакою алергічної реакції на додаток. Drugs.com попереджає, що набряки обличчя, набряк язика, набряки губ, вулики, утруднене дихання і набряк горла є всі ознаки алергічної реакції. Сильна алергічна реакція може вимагати ін’єкції адреналіну, щоб запобігти подальшим ускладненням.