Атрофія м’язів вправи

Атракція м’язів, витрата м’язової тканини, має різні причини, у тому числі сидячий спосіб життя, старіння, артрит та пошкодження спинного мозку. Цей стан потрапляє на дві категорії: атрофія знецінення, при якій втрата м’язової тканини обумовлена ​​зниженням фізичної активності та нейрогенною атрофією, при якій нерв, який з’єднується з м’язом, поранений або хворіє. Попросіть свого лікаря або фізіотерапевта допомогти вам створити індивідуальну програму вправ, яка дозволить вам відновити м’язову тканину.

Зниження атрофії відбувається в офісних працівників, тому що вони отримують мало фізичних вправ, які сидять цілий день. Сядьте на фітнес-м’яч, щоб включити нові рухи у свій день. Це автоматично дозвучить основні м’язи живота, стегна, плечей та спини. Крім того, зберігайте обладнання для фітнесу, такі як вага рук, у своєму робочому столі, і встановіть його, коли у вас є кілька хвилин.

Причиною атрофії є ​​природне наслідок старіння, але це не означає, що ви повинні пасивно приймати втрачену силу. Центри контролю та профілактики захворювань пропонують вправи, такі як стискання тенісних м’ячів, щоб збільшити міцність рукоятки та робити грудне пресування з невеликими гантелями. У програмі “Силові тренінгові переваги літніх учасників” д-р Уейн Л. Уоскот описує два дослідження, які він та його спільні дослідники проводять під час різних видів тренування сили з літніми мешканцями мешканців догляду. У обох випадках учасники дослідження отримали м’язову масу протягом чотирьох місяців навчання.

Кілька хвороб, таких як артрит, можуть викликати атрофію знецінення, оскільки пацієнти стають неактивними або проводять багато часу в ліжку. Відповідно до дослідження 2002 року, проведеного дослідниками в Школі медсестер в Університеті Джона Хопкінса, відмова від атрофії починається протягом чотирьох годин після початку ліжкового відпочинку. Фонд артриту пропонує ідеї щодо того, як ви можете нарощувати міцні м’язи навколо артритних суглобів, і рекомендує програму підвищення ваги, спеціально призначену для людей з ревматоїдним артритом, програму для прогулянок на 12 тижнів та заняття водними вправами.

Найважчим типом атрофії м’язів для лікування є нейрогенна атрофія, при якій нерви, пов’язані з м’язом, хворіють або поранені, але пацієнтські адвокатські групи часто мають втілення ідей. Наприклад, Ресурсний центр паралічу Фонду Крістофера та Дани Рейєв описує, як спеціальні види вправних вправ для пацієнтів з травмою спинного мозку, включаючи велосипедний спосіб, прогулянки по біговій доріжці та тренуванні в басейні, можуть відновити м’язовий тонус, припинити остеопороз, поліпшити загальний стан здоров’я І відновити деяку функцію кінцівок.

Навесні кубкові жокей

Старші вправи з м’язів

Атрофія хвороби реверсу

Вправи з нейрогенної атрофії