Харчування та дієта для хронічного перехресного нефриту

Мембранний нефрит – це аутоімунний розлад нирок. Аутоімунний розлад – це стан, при якому ваша імунна система помиляє власних клітин вашого організму для іноземного завойовника та створює проти них імунні комплекси. У мембранному нефриті імунні комплекси осідають всередині стінок капілярів всередині нирки. Це призводить до потовщення стінок капіляра, що зменшує їх здатність фільтрувати кров. Коли нирки стають нездатними відфільтрувати кров, білки виходять з капілярів, що приводить до високого кров’яного тиску, затримки рідини, високого холестерину та білків в сечі. Лікування включає в себе корекцію основного стану, а також внесення декількох змін в їжу.

Дієту з низьким вмістом солі слід дотримуватися, якщо присутні набряки рук або ніг. Американська асоціація сердець рекомендує вживати не більше 1500 мг натрію в день. Ви можете зменшити кількість натрію у вашому раціоні, уникаючи оброблених харчових продуктів, які зазвичай мають високий вміст натрію, і замість цього вибрати свіжі продукти. Зокрема, консерви, бульйони, супи, кренделі, чіпси та приправи звичайно містять найбільший вміст натрію. Шукайте продукти, позначені “низьким вмістом натрію”, тобто вони містять менше 140 мг натрію. Також уникайте додавання солі в їжу. Просто ¼ чайної ложки солі додає 600 мг натрію, що майже наполовину вашу щоденну допомогу за сіль.

Споживання протеїну повинно бути обмеженим у тих, хто має протеїнурію, стан, в якому протеїн присутній у сечі. Протеїнурія небезпечна, оскільки вона може пошкодити нирки і навіть призводити до ниркової недостатності. Це також сприяє набрякам тіла через втрату білків. MedlinePlus рекомендує помірне споживання білків приблизно один грам білка на кілограм маси тіла на добу.

Для пацієнтів з хронічним мембранним нефритом, який не реагує на лікування, може знадобитися додавання вітаміну D. Вітамін D перетворюється в активну форму, 1,25-дигідроксивітамін D, у нирку. При хронічному захворюванні нирок знижується здатність нирки синтезувати цей вітамін, тому іноді це вимагає додавання. Рекомендоване харчове забезпечення вітаміну D становить 15 мг / день для дорослих віком від 19 до 70 років і 20 мг / день для дорослих віком 71 років і старше.

Необхідно дотримуватися дієти з низьким рівнем жиру, низьким рівнем холестерину, щоб уникнути подальшого підвищення рівня холестерину, пов’язаного з мембранним нефритом, і знизити ризик серцево-судинних подій. Тільки модифікація дієтичних препаратів, однак, не знизить рівень холестерину, оскільки це обумовлено, перш за все, збільшенням синтезу холестерину печінкою, а не через дієту. Слід уникати насичених жирів, а також продуктів харчування з високим вмістом холестерину. Це включає в себе продукти, такі як яйця, незбиране молоко, вершкове масло, жирне м’ясо та смажені страви. Ваш лікар може рекомендувати ліки зниження холестерину, такі як статин, щоб тримати рівень холестерину під контролем.

Зменшення споживання солі

Обмеження споживання білка

Вміст вітаміну D

Зменште жир та холестерин