Олія, яка допомагає боротися з животом жир

Наповнювач нафти як спосіб боротьби з жиром може здаватися абсурдним, але саме в основних жирних кислотах, що лежать їх чудовий потенціал. Вечірня мазь первоцвітих містить велику кількість активного інгредієнта гамма-ліноленової кислоти або GLA. За словами д-ра Елсона М. Хааса, GLA також знайшов щедро в насінні олійного олію та масла з чорної смородини, що містить олійну олію (омега-6) та омегу-3, що дає унікальне поєднання. За допомогою основних жирних кислот, які наші тіла не можуть повністю продукувати, ви побачите загальне поліпшення здоров’я, в тому числі втрата ваги.

Омега-6 жирні кислоти зустрічаються в сафлоровому, соняшниковому та кукурудзяному маслах у вигляді лінолевої кислоти або ЛА, проте омега-6 у вечірній насінній, жовтогарячій та чорному стручці насіння у формі гамма-ліноленової кислоти або GLA, Які організм не повинен перетворювати з Л.А. на ГЛА, і тому буде корисним безпосередньо, без втручання від тілесних стресів. ГЛА допомагає вашому організму триматися білком, уповільнює всмоктування вуглеводів, щоб збалансувати вміст цукру в крові і несе жирові розчинні вітаміни через кровоток. Хороші жири задовольняють, запобігають переїдання та допомагають припинити жирну тягу.

За словами провідного дієтолога Енн Луїза Гіттлімана, GLA стимулює вашу щитовидну залозу, підвищує ваш обмін речовин і активізує вашу коричневу жирову тканину, щоб спалювати жир, а не зберігати її у вашій білої жирової тканини. Під час регулювання жирового обміну він також регулює затримку води та натрію. ГЛА у вечірній первинній олії має особливо позитивний вплив на гормони, оскільки він працює через мережу гормонів, які контролюють практично всі функції організму на клітинному рівні. Це важлива частина контролю ваги.

Стрес, брак сну та погані звички харчування викликають вироблення кортизолу, завдяки чому тіло зберігає більше жиру, ніж потрібно, зазвичай в області черевної порожнини, говорить Енн Луїз Гіттлмен. Це може бути порочним циклом, якщо не підконтрольне. Якщо ви вважаєте, що ви схильні до жиру в животі, оцініть свій спосіб життя та враховуйте зміни в здоровій життєдіяльності, крім добавок до ГЛА. Жінки, зокрема, відчувають переваги використання масел GLA, оскільки вони допомагають зменшити симптоми передменструальної та менопаузи.

Незважаючи на те, що ефірні олії доступні для всіх, коли ви починаєте будь-які нові програми лікування або догляду, спочатку порадьтесь зі своїм лікарем; а також показано, що олійна мазь покращує кров’янисті якості препаратів, таких як аспірин. Вечірня мазь не допускається з антидепресантами, тому що це може збільшити ризик виникнення судом. Ефірні олії, такі як омега-3, з льону, риби холодної води, волоські горіхи, соєві боби, зародки пшениці, паростки, морські овочі та листяні зелені також стимулюють Ваш метаболізм і допоможе ваше тіло спалювати жир.

Їдять жир, щоб стати тонким

Як це працює

Гормональний контроль

Важлива інформація