Ознаки та симптоми алергії на метилметакрилат

Метилметакрилат або ММА є речовиною, що використовується при виготовленні різноманітних пластмас та інших продуктів. ММА широко використовується і може бути знайдено як добавка в бетоні, в клеях, штучних суглобах, протезах, лак для волосся, лак для нігтів, фарбах, текстилі та вікон. ММА може викликати подразнення контактних та алергічних реакцій у шкірі, але, як видається, не провокує алергічних реакцій у дихальній системі.

Зв’язатися з роздратуванням

Контактні роздратування розвиваються, коли речовина дратує шкіру або слизові оболонки. Подразнення контактів не є алергічною реакцією, але симптоми можуть бути подібними. Контактне роздратування шкіри може викликати почервоніння, як і алергія, але подразнення контактів зазвичай не призводить до згущення або вуликів – це симптоми алергії, що виникає при вивільненні гістаміну. Подразнення легень може призвести до кашлю, але хрипання навряд чи буде викликане виділенням гістаміну.

Алергічні реакції

Алергічна реакція включає в себе імунну систему. Хоча причини незрозумілі, ваше тіло реагує на чужорідні речовини, оскільки імунна система вважає, що ваше тіло піддається нападу. Сінна лихоманка, астма та алергії на шкірі є типовими алергічними реакціями. У разі серйозної алергічної реакції у вас може виникнути сильний набряк, дуже не вистачає дихання або навіть виникне шоком. Такий вид важкої алергічної реакції називається анафілаксією, і смерть може виникнути протягом декількох хвилин.

Симптоми алергії MMA

За даними Адміністрації з безпеки і гігієни праці ММА може викликати алергічні шкірні реакції. Симптоми включають свербіж, почервоніння, тріщин і масштабування шкіри. Такий продукт, як лак для волосся, який містить ММА, також може викликати свербіж, почервоніння та розрив очей. Стоматологи і стоматологи, які працюють з ММА, виявили, що розвиваються алергічні реакції рук і пальців, свербіж, почервоніння та розбиття шкіри. Жінки, які використовують акрилові нігті, мають свербіж навколо кутикули поруч з нігтем.

ММА та астма

Незважаючи на те, що ММА, як відомо, потенційно дратує легені, це, здається, не викликає фактичних алергічних дихальних реакцій або астми. З досліджених випадків у звіті “Критичні огляди в токсикології” у березні 2011 р. Було встановлено, що випадки погано описані або включені суміші ММА з іншими речовинами, які, як відомо, провокують астму або інші респіраторні алергічні реакції.

Після підтвердження алергії на ММА – зазвичай через тестування шкіри – важливо не вступати в контакт з речовиною. Якщо ви намагаєтеся уникнути MMA, то вам потрібно буде уважно прочитати етикетки, оскільки в ньому є багато продуктів. Окрім метилметакрилату, на етикетці шукайте акрилатний мономер, пластик акрилату, акрилатну смолу або ММА. Скажіть своєму стоматологу та лікарю про вашу алергію та будьте впевнені, що алергія відзначена у вашій стоматологічній чи медичній документації.

Міркування та застереження