Ознаки низького і високого обміну речовин

Метаболізм – це один із багатьох способів регулювання тварин та рослин. Якщо не було метаболізму, ми не матимемо стійкої температури тіла або енергетичного рівня, умови, які ми вважаємо само собою зрозумілим. Іноді частота метаболізму змінюється або коливається, і це може бути пов’язано з генетикою, способом життя або певними захворюваннями.

Метаболізм відноситься до хімічних процесів, які організм випробовує для регулювання та підтримки функцій, включаючи рівень тепла, енергії та ваги. Щитовидна залоза, залоза в шиї, виділяє низку гормонів, які також допомагають регулювати обмін речовин. Тепло тіла є одним із прикладів обміну речовин на роботі. Інші приклади включають ліпідний обмін, який контролює процес обробки жиру. Це може вплинути на Вашу вагу. Вуглеводний метаболізм є ще одним прикладом, який відображається в таких функціях, як глюкоза та рівень інсуліну.

Стрес, нестача сон, проблеми зі старінням, фізичні навантаження, споживання жирів та інші фактори можуть впливати на низький обмін речовин. Іншими чинниками є хірургія або неповне розвиток цироз. Виробництво гормонів є частиною обміну речовин, тому низький метаболізм може призвести до гормональних ефектів, таких як стомлюваність або низька енергія, депресія, збільшення ваги або проблеми зі шкірою, а також неправильні періоди та репродуктивні проблеми. Виробництво тепла та жиру є частиною обміну речовин, тому низький обмін речовин також може призвести до зниження температури тіла та утруднення жиру.

Високі метаболічні показники підвищують попит організму на постачання, щоб тримати його, наприклад, кисень та продукти харчування. Незалежно від високих чи низьких рівнів відповідальність метаболізму однакові – підтримувати рівень тепла, виробництво жирів та виробництво вуглеводів. Отже, якщо людина з повільним метаболізмом може мати нижчу температуру тіла, хтось із високим обмінним процесом буде прогріватися. Коли справа доходить до проблем жиру та ваги, людям з високим обмінним вмістом може бути легше час тримати вагу.

Хоча стрес, сон, дієта, хірургія або генетика можуть впливати на обмін речовин, деякі захворювання також можуть викликати низький або високий обмін речовин. Наприклад, захворювання Грейвса є поширеною причиною гіпертиреозу, тоді як хвороба Хашимото є поширеною причиною гіпотиреозу. У обох випадках неприпустиме виробництво гормонів присутнє і його слід звертати лікар. Ваш лікар повинен проводити аналізи крові для перевірки рівнів гормонів щитовидної залози трийодтироніну та тироксину, щоб будь-який дисбаланс можна було виправити.

Метаболізм 101

Ознаки низького обміну речовин

Ознаки високого обміну речовин

Якщо ви вважаєте, що ваш обмін речовин вимкнений